Ostatnia aktualizacja 28 kwietnia 2022 r.

Kształcenie ustawiczne jest ważną częścią bycia udanym inwestorem w nieruchomości, a udział w seminariach i biorąc kursy online nieruchomości są dobre sposoby, aby się uczyć. Podczas badania opcji dla dowiedzieć się więcej o nieruchomości, inwestorzy często pytają, czy prawdziwe seminaria nieruchomości są naprawdę warto lub po prostu strata czasu.

Określenie, czy wziąć udział w seminarium lub zapisać się na kurs online nieruchomości może być trudne.

Aby pomóc Ci zdecydować, czy seminaria lub kursy nieruchomości są najlepsze dla Twojego biznesu nieruchomości, będziemy przeglądu zalet i wad prawdziwych seminariów nieruchomości i rzeczy, aby szukać przy wyborze kursów.


Najważniejsze informacje

  • Seminaria nieruchomości i kursy online nieruchomości mogą być dobrym sposobem na naukę o inwestowaniu w nieruchomości.
  • Seminaria mogą oferować możliwości towarzyskich z innymi inwestorami i odwiedzić wystawy dostawców, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach, ale organizatorzy często starają się sprzedać uczestników na droższe programy.
  • Kursy nieruchomości są wygodniejsze, łatwiejsze do dostosowania dzięki indywidualnemu szkoleniu i mogą zaoferować więcej wartości za wydane czesne.
  • Najlepsze kursy online nieruchomości oferują sposoby dla inwestorów-studentów do interakcji ze sobą online poprzez społeczności inwestorów, fora prywatne i specjalne wydarzenia tylko dla członków.

Plusy seminariów nieruchomości

Uczestnictwo w prawdziwym seminarium nieruchomości osobiście wymaga czasu, wysiłku, a czasami, pieniądze. Ale mimo tych potencjalnych wad, niektóre prawdziwe seminaria nieruchomości może być warto. Oto niektóre z zalet prawdziwych seminariów nieruchomości:

1. Networking

Idąc do prawdziwego seminarium nieruchomości jest dobrym sposobem, aby sieci z kolegami inwestorów nieruchomości. Prawie każdy chce robić interesy, a spotkanie z rówieśnikiem osobiście może być skutecznym sposobem na budowanie relacji biznesowych.

2. Edukacja

Steve Jobs zasugerował kiedyś, że ludzie "uczą się nieustannie - zawsze jest "jeszcze jedna rzecz" do nauczenia się". Ciągłe kształcenie, wraz z networkingiem, jest nazwą gry, jeśli chodzi o sukces w inwestowaniu w nieruchomości. Seminaria mogą być dobrym sposobem, aby nauczyć się nowych strategii i technik inwestowania oraz pozostać wyedukowanym w zakresie aktualnych trendów.

3. Technologia

Seminaria na temat nieruchomości zwykle mają sesje przerywane, które obejmują najnowsze technologie dla rozwoju biznesu nieruchomości czynszowych. Na dłuższych seminariach często pojawiają się sprzedawcy, tacy jak firmy dostarczające inwestorom oprogramowanie do obsługi nieruchomości na wynajem, usługi płatności czynszu online oraz producenci inteligentnych urządzeń domowych.

4. Motywacja

Inwestowanie w nieruchomości może być jednocześnie satysfakcjonujące i wyczerpujące. Uczestnictwo w seminarium na temat nieruchomości może być dobrym sposobem na utrzymanie motywacji, zebranie nowych pomysłów biznesowych i poznanie sposobów, w jakie inni skuteczni inwestorzy czerpią zyski z wynajmu nieruchomości.

5. Rekreacja

Wyjazd na seminarium na temat inwestowania w nieruchomości poza miastem daje również możliwość połączenia biznesu z odrobiną przyjemności. Jednakże, podczas gdy seminaria nieruchomości i wydatki na kształcenie ustawiczne są generalnie odliczane od podatku, należy postępować zgodnie z wytycznymi Urzędu Skarbowego (IRS) dotyczącymi podróży służbowych, aby ubiegać się o dopuszczalne odliczenia.

Wady seminariów

Chociaż istnieją korzyści z podróży do prawdziwych seminariów nieruchomości, istnieją wady, które należy rozważyć:

1. Wartość

Niektóre niedrogie lub darmowe seminaria nieruchomości może być niczym więcej niż sprzedaży maskarady jako klas kształcenia ustawicznego. Jest to z pewnością możliwe, aby nauczyć się czegoś poprzez uczestnictwo w tanim seminarium. Jednak nie bądź zaskoczony, aby usłyszeć więcej hałasu niż konstruktywnych porad.

2. Upselling

Tanie seminaria na temat nieruchomości są często haczykami, które mają na celu przyciągnięcie inwestorów na dodatkowe, drogie seminaria. Zamiast zapewnić prawdziwą wartość dla inwestorów, uczestnicy mogą być powiedziane, że aby naprawdę dowiedzieć się o inwestowaniu w nieruchomości, będą musieli zapisać się na drogie boot camp lub kupić drogie sesje coachingowe.

3. Instruktorzy

Instruktorzy na niektórych seminariach nieruchomości mogą być bardziej jak sprzedawców niż doświadczonych inwestorów nieruchomości. Inni mogą być sprawdzone i prawdziwe prawdziwe guru inwestowania w nieruchomości, ale są absolutnie straszne w nauczaniu i wystąpień publicznych. Jeśli to możliwe, spróbuj zobaczyć przykładową sesję, i zawsze pytaj z góry o seminarium polityki refundacji.

4. Rozmiar

Organizatorzy seminariów muszą pokryć koszty ogólne, takie jak marketing i reklama, wynajem sal konferencyjnych i wyżywienie. Ponieważ seminaria stacjonarne wiążą się z wysokimi kosztami stałymi, organizatorzy mają wszelkie powody, by upchnąć w sali jak najwięcej osób.

5. Dostosowanie do potrzeb klienta

Ponieważ seminaria inwestowania w nieruchomości nie są prowadzone jeden na jeden, to jest praktycznie niemożliwe, aby dostosować zajęcia do konkretnych potrzeb indywidualnego inwestora. Ogólne prawdziwe seminaria nieruchomości może być pomocne w uzyskaniu ogólnych informacji, ale często są one krótkie na actionable wiedzy.

Kursy nieruchomości vs. seminaria

Inwestorzy mają unikalne cele, które seminaria mogą nie być w stanie spełnić. To jeden z powodów, aby rozważyć inwestowanie w dobry kurs nieruchomości zamiast seminarium na temat nieruchomości.

Oto kluczowe różnice pomiędzy kursami online nieruchomości i seminaria:

  • Wygoda. Kursy nieruchomości mogą być podjęte w dogodnym dla inwestora zamiast w określonym miejscu i w określonym czasie. Zamiast konieczności siedzenia na metalowym krześle przed składanym stole, inwestorzy mogą korzystać z komputerów, tabletów lub smartfonów z komfortu własnych domów, aby uzyskać dostęp i zakończyć prawdziwe kursy nieruchomości.
  • Elastyczność. Ponieważ najlepsze kursy nieruchomości oferują opcje dla jednego na jednego coachingu, instruktorzy mogą być znacznie bardziej elastyczne przy projektowaniu materiału, aby spełnić konkretne potrzeby inwestora.
  • Interakcja. Podczas gdy możliwości towarzyskie mogą być bardziej ograniczone, interakcja poprzez kursy nieruchomości online jest często bardziej wartościowa. Kursy nieruchomości prowadzone online zazwyczaj oferują dedykowane fora i społeczności do interakcji z innymi inwestorami-studentami.
  • Wartość. "Cena jest tym, co płacisz, wartość jest tym, co dostajesz", jak mówi Warren Buffet. Chociaż istnieje wiele darmowych i tanich seminariów nieruchomości, inwestor może uzyskać więcej korzyści z kursu online nieruchomości nauczanych przez udanych inwestorów nieruchomości.
  • Wsparcie. Instruktorzy mogą zapewnić więcej wsparcia i mentoringu z internetowych klas nieruchomości. Liczebność klas dla coachingu grupowego są ograniczone w wielkości, co pozwala instruktorom skupić się na potrzebach małej grupy studentów i oferują możliwości dla jednego na jednego coachingu.

Czego szukać w kursie nieruchomości

Niektóre z najlepszych kursów nieruchomości, takich jak Roofstock Academy, zapewniają wiele z tych samych korzyści, które mają seminaria osobiste, ale mogą być znacznie bardziej skuteczne. Oto, czego szukać w internetowych kursach nieruchomości:

Samodzielnie prowadzone

Każdy ma inny styl uczenia się i inną organizację czasu. Samodzielne kursy na temat nieruchomości pozwalają inwestorom wybrać, ile i kiedy się uczyć, łącząc wykłady online z coachingiem grupowym i indywidualnym.

Ekskluzywne wykłady

Nagrane wykłady pozwalają studentom uczyć się w ich własnym tempie, wspomaganym przez opcje pytań i odpowiedzi dostępne tylko dla członków oraz lekcje z klasycznych książek o inwestowaniu w nieruchomości. Tematy, których należy szukać w kursach o nieruchomościach, obejmują strategie inwestowania w nieruchomości, analizę nieruchomości, listy kontrolne kupujących i sprzedających, skalowanie portfela nieruchomości do wynajęcia oraz wymianę 1031 z odroczeniem podatku.

Skoncentrowany coaching

Skoncentrowany, indywidualny coaching opiera się na lekcjach wyniesionych z wykładów. Studenci powinni zarezerwować sobie czas na osobiste spotkania z trenerem-inwestorem i wykonanie zadań domowych mających na celu pobudzenie do działania i postępu.

Dedykowane społeczności, fora i wsparcie

Dobry kurs nieruchomości oferuje wiele możliwości dla studentów do sieci i towarzyskich online. Na przykład, studenci, którzy zapisują się na warsztaty i programy Mastermind Roofstock Academy, mają nieograniczony dostęp do prywatnej społeczności inwestorów, Q&A tylko dla członków, webinarów i minikursów Rooftalk oraz preferowany dostęp do zespołu obsługi klienta.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jakościowe programy kursów online na rynku nieruchomości zazwyczaj oferują gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań. Wiedząc, że gwarancja zwrotu pieniędzy jest dostępna zapewnia poziom bezpieczeństwa i pewności, że instruktorzy kursu są pewni, że będą one zapewnić poziom wartości daleko poza kosztem kursu nieruchomości.

Końcowe przemyślenia

Seminaria i kursy inwestowania w nieruchomości mogą być dobrym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o posiadaniu i obsłudze nieruchomości na wynajem. Podczas gdy seminaria dają możliwość podróżowania i mieszania biznesu z przyjemnością, często nie zapewniają wystarczającej wartości w porównaniu do kosztów. Z drugiej strony, dobre kursy nieruchomości prowadzone przez instruktorów, którzy są doświadczonymi inwestorami w nieruchomości, mogą zapewnić lepszy zwrot z inwestycji i pomóc inwestorom-studentom rozpocząć ich działalność w zakresie inwestowania w nieruchomości.

Warto przeczytać