Ostatnio aktualizowane 4 marca 2020 przez Mark Ferguson

Jedną z największych przeszkód w inwestowaniu w nieruchomości do wynajęcia są pieniądze wymagane do zakupu nieruchomości do wynajęcia. Wierzę, że kupowanie nieruchomości do wynajęcia jest jedną z najlepszych inwestycji w zwiększanie bogactwa i tworzenie pasywnego dochodu. Polegam na moich nieruchomościach do wynajęcia, aby dać mi wystarczający dochód na emeryturę, jak również oferują luksusowe życie. Jednak nie jest to łatwe oszczędzanie pieniędzy na zakup nieruchomości na wynajem. Chociaż istnieją sposoby, aby kupić wynajem z mniej pieniędzy w dół, ten artykuł będzie koncentrować się na tym, ile pieniędzy trzeba kupić wynajem tradycyjny sposób z bankiem. Od grudnia 2010 roku kupiłem 20 nieruchomości do wynajęcia i widzę co najmniej 15 procent cash-on-cash zwrotu na nich.

Nieruchomości do wynajęcia są świetną inwestycją, ale w większości przypadków wymagają dużych nakładów finansowych. To jest proste, aby obliczyć koszt na nieruchomości do wynajęcia, jeśli płacisz gotówką, ale rzeczy stają się bardziej skomplikowane, gdy do czynienia z finansowaniem. Większość banków wymaga 20 procent zaliczki przy zakupie nieruchomości do wynajęcia i trzeba wziąć pod uwagę koszty nośne i naprawy, jak również.

Ile pieniędzy potrzebujesz?

Zakup nieruchomości do wynajęcia może być kosztowny, ponieważ większość banków wymaga co najmniej 20 procent zaliczki. Jeśli szukasz kupić wiele nieruchomości do wynajęcia, jak ja, to jest trudne, aby uniknąć umieszczenia 20 procent w dół. Wiele banków zaczynają wymagać 25 procent w dół, gdy masz cztery kredyty hipoteczne w swoim imieniu. Większość banków przestanie pożyczać ci wszystko razem po osiągnięciu dziesięciu finansowanych właściwości. Istnieją sposoby, aby sfinansować więcej niż cztery i więcej niż dziesięć właściwości z kredytodawcą portfela. Zaliczki nie są jedynym czynnikiem przy określaniu, ile pieniędzy jest potrzebnych do zakupu nieruchomości do wynajęcia.

Koszty zamknięcia

W zależności od wartości domów w Twojej okolicy, 20 procent zaliczki może być dużo pieniędzy. Domy, które kupuję są zazwyczaj w okolicach 100.000 dolarów, co stanowi około 20.000 dolarów potrzebnych na zaliczkę. Będziesz miał również koszty zamknięcia przy zakupie nieruchomości inwestycyjnej, która składa się z odsetek, ubezpieczenia, opłaty za nagrywanie, opłaty początkowe, certyfikaty podatkowe, wyceny i więcej. Zazwyczaj bezpiecznie jest założyć, że koszty zamknięcia będą wynosić co najmniej trzy procent ceny zakupu, ale można poprosić sprzedającego o zapłacenie całości lub części kosztów zamknięcia. Zazwyczaj proszę sprzedającego, aby zapłacił część moich kosztów zamknięcia, aby zmniejszyć ilość gotówki, którą mam do nieruchomości. Być może trzeba będzie również zapłacić za inspekcję, która może kosztować od 250 do 500 dolarów, a niektórzy sprzedawcy, tacy jak HUD, nie płacą za ubezpieczenie tytułu, co może dodać kolejne 500 do 1000 dolarów.

Naprawy i koszty utrzymania

Naprawy mogą dodać ogromny kawałek do tego, ile pieniędzy jest wymagane do zakupu nieruchomości do wynajęcia i trzeba czekać na naprawy, aby być zakończone, zanim będzie można wynająć. Czekając na naprawy, ponosisz koszty utrzymania nieruchomości, co również zwiększa potrzebną kwotę pieniędzy. Trzeba będzie płacić odsetki, media, podatki i ubezpieczenie, dopóki dom nie zostanie wynajęty. W idealnym świecie, to powinno trwać tylko tydzień lub dwa, aby mieć profesjonalnego wykonawcy zakończyć większość napraw, ale to zwykle trwa dłużej.

Jeśli chodzi o naprawy, zazwyczaj kosztują więcej niż myślisz, że będą. W domu, który wymaga minimalnych napraw, nadal zakładam, że będę potrzebował co najmniej 5000 dolarów w pracy, zanim będzie można go wynająć. W domu, który wymaga więcej napraw i aktualizacji, mogę łatwo wydać 20.000 dolarów lub więcej. To jest zawsze małe rzeczy, które zajmują czas i sumują się do dużych kosztów naprawy. Jako ogólna zasada kciuka, zawsze dodać $ 5,000 dla nieznanych kosztów na każdym wynajem lub naprawić i przerzucić, że kupuję.

Upewnij się, że masz oferty, jeśli nie jesteś ekspertem w szacowaniu napraw. Szacowanie napraw może być bardzo trudną rzeczą do zrobienia, nawet dla doświadczonych inwestorów. Naprawy zawsze wydają się kosztować więcej niż inwestor myśli, że powinny i wykonawcy zawsze wydają się znaleźć więcej rzeczy, które muszą być naprawione.

Nieruchomości do wynajęcia pod klucz są jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na naprawach i włożenia mniejszej ilości pieniędzy w nieruchomości do wynajęcia.

Całkowita kwota potrzebna

Oto podział kosztów, które normalnie miałbym na 100.000 dolarów nieruchomości do wynajęcia.

Zaliczka: $20,000

Koszty zamknięcia: $3,000

Koszty naprawy: $10,000

Koszty utrzymania: $1,000

Całkowita inwestycja: 34.000 dolarów

Liczby te byłyby na domu, który potrzebuje umiarkowanej pracy. Jestem agentem nieruchomości, co oznacza, że gdybym kupił ten dom z MLS, dostanę z powrotem około 3.000 dolarów w prowizjach nieruchomości. Mógłbym również poprosić sprzedawcę, aby zapłacić $ 3,000 moich kosztów zamknięcia, jeśli myślałem, że to nie zagrozi moje szanse na uzyskanie transakcji.

Konieczność wyłożenia 25 procent zaliczki na nieruchomość znacznie zwiększyłaby ilość potrzebnych pieniędzy. Koszty remontu wpłyną na to, ile pieniędzy będziesz potrzebował, jak również. Innym czynnikiem do rozważenia jest to, że bank będzie chciał, aby mieć pieniądze w rezerwach, gdy otrzymasz kredyt inwestycyjny nieruchomości.

Można kupić wynajem z mniej pieniędzy?

Istnieją sposoby, aby zmniejszyć, jak wiele pieniędzy jest wymagane do zakupu nieruchomości do wynajęcia. Możesz znaleźć klejnot, który nie wymaga żadnych napraw w ogóle, ale rzadko zdarza się znaleźć dom, który jest świetny interes i w dobrej formie. Nieruchomość numer dziesięć i numer dziewięć były zarówno w przyzwoitym stanie i zakupione poniżej wartości rynkowej. Możesz poprosić sprzedawcę, aby zapłacić część kosztów zamknięcia przy składaniu oferty. Jest to bardzo powszechne dla kupującego, aby poprosić o dwa lub trzy procent kosztów zamknięcia, które mają być wypłacane przez sprzedającego. Jeśli sprzedający nie chce się zgodzić na cenę, podnieś cenę nieruchomości, aby wyrównać koszty zamknięcia. Gotówka zaoszczędzić z góry będzie nadrobić za nieco wyższą kwotę kredytu i zakupu.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości, można również zaoszczędzić sporo gotówki na każdej nieruchomości, którą kupisz. Jestem agentem nieruchomości i zaoszczędzić tysiące na każdej nieruchomości, którą kupuję, ponieważ jestem wypłacana prowizja dla mojej strony transakcji. To zmniejsza, jak wiele pieniędzy jest wymagane do zakupu nieruchomości do wynajęcia ogromnie. Tutaj jest znacznie bardziej szczegółowy artykuł o tym, jak staje się agentem nieruchomości pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze podczas inwestowania. Tutaj jest inny artykuł na temat tego, ile pieniędzy agentów nieruchomości można zrobić.

Co z rezerwami?

Jeśli znajdziesz się szukasz do inwestowania i zapisane tylko tyle, aby kupić i wyremontować nieruchomość, należy zachować ostrożność! Nie zawsze są nieoczekiwane koszty i opóźnienia związane z naprawami. Upewnij się, że masz poduszkę w banku na najgorszy scenariusz. Proponuję co najmniej sześć miesięcy płatności hipotecznych, podatków i ubezpieczeń jako rezerwy dla każdej nieruchomości, którą posiadasz. Byłoby to pieniądze na górze początkowej inwestycji wykorzystywane do napraw i kosztów prowadzenia.

Wniosek

Możesz potrzebować aż 30.000 dolarów, aby kupić dom za 100.000 dolarów, ale to może wzrosnąć, jeśli wiele napraw jest wymaganych lub jeśli trzeba umieścić w dół więcej niż 20 procent. Musisz upewnić się, że masz wystarczające rezerwy, jeśli sprawy nie pójdą zgodnie z planem. Pamiętaj, że jeśli kupujesz droższe domy, liczba ta znacznie wzrośnie i będzie się zmniejszać, jeśli kupujesz tańsze domy.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Nieruchomości do wynajęcia

Warto przeczytać