Ostatnio aktualizowany 22 września 2019 przez Mark Ferguson

Ponieważ jestem zapalonym czytelnikiem i czytanie pomogło mi odnieść sukces, pomyślałem, że nadszedł czas, aby opublikować niektóre z moich ulubionych książek. Nie jest tajemnicą, że czytanie jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, jeśli chcesz odnieść sukces. Skupia twój umysł, relaksuje cię, kształci cię i może dać ci genialne pomysły. Uwielbiam czytać od dziecka, ale nie zawsze byłem "czytelnikiem". Zdarzało mi się czytać książki przez cały czas i nie czytać ich w ogóle. Czytałem powieści, książki samopomocy, jak do książek, a nawet napisał książki!

Nieruchomości pomógł mi stać się bardzo udany, a ja nauczyłem się wiele z tego, co wiem o nieruchomościach z książek. Mój ojciec również nauczył mnie dużo jako agent, ale dowiedziałem się o wypożyczalniach przez czytanie. Poprzez czytanie, dowiedziałem się, jak odnieść sukces, jak być szczęśliwszym człowiekiem, a nawet historii świata. Aby dowiedzieć się, nie trzeba czytać nudne książki, które czytają jak podręczniki. Nauczyłem się tak wiele o życiu, historii, biznesu i ludzi z czytania powieści. Ta lista zawiera powieści, samopomocy książek, książek edukacyjnych, a nawet zabawne książki. Jestem pewien, że brakowało mi kilka wielkich książek, jak nie czytałem wszystko, ale to są moje ulubione, a jeśli nie czytałem go, nie umieścić go na liście.

Moje ulubione książki Real Estate Investing

Są to książki, które są głównie o inwestowaniu w nieruchomości. Uczą, jak kupować czynsze, przerzucać domy, lub innej strategii. Wiele z tych książek pomogło mi dostać się do punktu, w którym posiadam 20 wypożyczalni i przerzucać 20 do 30 domów rocznie.

Gary Keller's Millionaire Real Estate Investor

Ta książka jest już od jakiegoś czasu, ale jest to klasyk. Zawiera tak wiele wspaniałych informacji na temat tego, jak inwestować w nieruchomości ... głównie z nieruchomości do wynajęcia. Chociaż książka jest starsza, podstawy kupowania wielkich czynszów nie zmieniają się. Nowe strategie wyskakują, ale kupowanie z przepływem pieniężnym, coraz wielkie oferty, i zarządzanie właściwościami prawidłowo są objęte wraz z wielu innych informacji

Książka na Flipping domów

Wiem, że Bigger Pockets dominuje prawdziwą przestrzeń książki nieruchomości w tej chwili, ale mam tylko przeczytać jedną z ich książek oprócz jednego pomogłem napisać (Książka na negocjacje nieruchomości). J Scott napisał The Book on Negotiating Real Estate ze mną i jego żona Carol. Napisał również książkę na Flipping domów, który rozpoczął wszystko z Bigger Pockets. Jest to świetna książka i uczy wiele o tym, jak przerzucać domy.

The Powerhouse Principles

Kupiłem tę książkę, ponieważ została napisana przez miliardera, który zarobił swoje pieniądze w nieruchomościach: Jorge Perez. Podczas gdy książka nie jest dokładnie zgodne z moją strategią inwestycyjną, jest to świetna książka z schematem, który można śledzić, aby zarobić dużo pieniędzy w nieruchomości. Opisuje on szczegółowo swoje strategie i jak stał się sukcesem zaczynając od zera.

Najbogatszy człowiek świata

Można zauważyć, że włączam niektóre książki, które mogą nigdy nie słyszałem o. Nie chcę, żeby to była ta sama stara nudna lista, którą każdy wystawia. Ta książka jest o Jerry Wolman, który zbudował ogromny biznes nieruchomości, a nawet właścicielem Philadelphia Eagles w jednym czasie i był jednym z założycieli właścicieli Philadelphia Flyers. Jerry zbudował swoje imperium, a potem stracił wszystko, łącznie z franczyzami sportowymi, głównie z powodu projektu, który miał być najwyższym budynkiem na świecie w Chicago. Ta książka opowiedziała prawdziwą historię o niesamowitym przedsiębiorcy, który uczynił go wielkim, stracił go, ale znalazł szczęście w końcu.

Moje książki o inwestowaniu w nieruchomości

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

To jest część artykułu z bezwstydnym promocji siebie. Napisałem tę książkę kilka lat temu, i to był jeden z najlepszych książek sprzedaży nieruchomości od tego czasu. Mam zaktualizowane go wiele razy, aby nadążyć z moim osobistym inwestowania. Książka jest wszystko o tym, jak zacząć inwestować w nieruchomości czynszowych z wielu osobistych spostrzeżeń na temat mojego stylu inwestowania i jak znaleźć, kupić, finansować i zarządzać czynszów. I również niedawno dodał rozdział na temat nieruchomości komercyjnych.

Fix i Flip swoją drogę do wolności finansowej

Jest to kolejna bezwstydna wtyczka (nie martw się, jest ich więcej) dla mojej książki o przerzucaniu domów. Zacząłem ten blog, aby porozmawiać o czynszów, ale I przerzucił domy dobrze zanim kiedykolwiek kupił nieruchomości do wynajęcia. Pomyślałem, że było wystarczająco dużo ludzi mówi o przerzucanie kto potrzebował jeszcze jeden! Jednak nie było wiele złych informacji tam. Mam przerzucone ponad 175 domów w mojej karierze, a ta książka idzie na to wszystko: jak znaleźć oferty, jak znaleźć wykonawców, jak finansować flip, co do naprawy, i wiele więcej. Miałem 22 flip idzie na raz w ciągu ostatniego roku.

Buying Into Success

To jest fikcja książka napisałem od podstaw o młodego dorosłego kupującego swój pierwszy dom i znalezienie swojej drogi w życiu. Miałem na myśli to być zabawne, jak również edukacyjne i myślę, że jest to świetne narzędzie do nauki, zwłaszcza dla dzisiejszej młodzieży!

"Jego książka jest dość trochę inna od innych książek Marka ... to rzeczywiście napisane bardziej jak powieść z fabułą, która jest wypełniona wszelkiego rodzaju cennych, prawdziwych informacji o nieruchomości. Co mi się podobało o książce jest to, że zakwestionował pomysł, że "Twój dom jest zobowiązanie, a nie aktywów", że Rich Dad Poor Dad twierdzi. Chociaż Robert Kiyosaki ogólny pomysł ma wiele sensu (to bierze pieniądze z kieszeni każdego miesiąca, dlatego jest to zobowiązanie), istnieje tak wiele innych czynników, że Rich Dad Poor Dad nigdy nie uważa. Moja sprawa zawsze było ... trzeba płacić za życie gdzieś każdego miesiąca w każdym razie ... po co wynajmować, kiedy można dokonać płatności na dom, który prawdopodobnie wzrośnie w wartości w czasie?

W każdym razie ... historia w tej książce przypomniał mi o podobnej podróży, że przeszedłem jako aspirujący inwestor nieruchomości. I absolutnie polecam tę książkę każdemu, kto chce dostać się do inwestowania w nieruchomości, ESPECIALLY ludzi, którzy jest w ich dwudziestych i którzy próbują dowiedzieć się, gdzie zacząć.

Książka była łatwa do odczytania i faktycznie dość zabawne, jak również. Zdecydowanie dodać ten jeden do swojej listy."

Zobacz wszystkie moje książki o nieruchomościach

Moje ulubione książki motywacyjne

Myślę, że wszyscy możemy użyć trochę motywacji w czasach w naszym życiu. Niektóre z tych książek pomogły mi ogromnie w moim życiu i pomógł mi znaleźć sukces, kiedy nie byłem pewien, co sukces był.

Bogaty ojciec, biedny ojciec

Ta książka była jedną z pierwszych książek, które naprawdę skłoniły mnie do myślenia o sukcesie i mojej przyszłości. Wiele osób nazywa ją książką o nieruchomościach, ale nie oferuje ona wielu szczegółów na temat inwestowania w nieruchomości. Nazwałbym to motywacyjne. książka, a jeśli chcesz dowiedzieć się o ins i outs z nieruchomości, sprawdź coś innego. Ta książka jest świetna lektura, ponieważ jest to historia, a nie tylko informacje.

Myśl i bogać się

Kiedy zacząłem się do książek motywacyjnych i uczenia się o pieniądzach, ta książka wciąż pojawia się na moim radarze. Kiedy ją przeczytałem, była niesamowita. Została napisana prawie 80 lat temu i jest o tworzeniu bogactwa - nie o rozpoczynaniu konkretnego biznesu1 , ale o tworzeniu bogactwa poprzez tworzenie właściwych myśli w swoim umyśle. Jeśli myślisz we właściwy sposób, pieniądze przyjdą. Jest to wspaniała książka, którą gorąco polecam.

Pas Szybkiego Milionera (The Millionaire Fastlane)

Ta książka jest napisana przez MJ DeMarco, który przeszedł na emeryturę w wieku 33 lat. On idzie na jak zbudował swoje firmy, jak również jak i dlaczego przeszedł na emeryturę tak wcześnie. Jest on również fanem fajnych samochodów, a w pewnym momencie miał Lamborghini Diablo, jak ja. Lubię tę książkę, ponieważ jest o budowaniu dużo bogactwa bardzo szybko, a następnie biorąc czas, aby cieszyć się nim.

Wojna o sztukę

Jest to książka autorstwa Stevena Pressfielda, który napisał Legendę Baggera Vance'a. Uwielbiam tę książkę! To wszystko o podbijaniu ograniczeń, które stawiamy sobie i przełamywaniu oporu. Ta książka jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce osiągnąć więcej niż zwykłe życie.

Subtelna sztuka nie dawania dupy

Jest to nowsza książka, a jedynym powodem, dla którego ją kupiłam, było to, że szukałam książek z pomarańczowymi okładkami, do których mogłabym porównać jedną z moich nowych książek! Wyglądała interesująco i okazała się być świetną lekturą. Książka jest o priorytetach, upewniając się, że dbasz i zwracasz uwagę na rzeczy, które mają znaczenie w twoim życiu, i ignorujesz rzeczy, które nie mają znaczenia.

Zasady Sukcesu

Ta książka została napisana przez Jacka Canfielda i nie tylko czytałem ją wiele razy, ale także brałem udział w coachingu Jacka Canfielda. Książka jest bardzo pomocna dla każdego, kto chce podnieść swój sukces. Daje konkretne wskazówki, jak odnieść sukces w pracy i w życiu. Gorąco polecam.

Czterogodzinny tydzień pracy

To jest klasyczna książka teraz i daje niektóre zdumiewający rada od Tim Ferris, który pisał je. Książka jest wszystko o ustawianiu twój biznes lub praca na autopilocie więc ty możesz cieszyć się twój życie. Nawet jeśli pracujesz w świecie korporacji, Tim omawia, jak można wykorzystać innych ludzi, aby dać sobie więcej czasu i być bardziej udane.

Rewizja Mitu E-Myth

Jest to kolejna klasyczna książka Michaela Gerbera dla przedsiębiorców. Każdy, kto jest przedsiębiorcą powinien być czytanie tej książki. Istnieje mnóstwo wskazówek i sztuczek, aby stać się bardziej skuteczne i żyć szczęśliwe życie w tym samym czasie.

Zjedz tę żabę

Ta książka autorstwa Briana Tracy jest również obowiązkową lekturą, jeśli chcesz odnieść większy sukces. Podstawowym założeniem jest wykonanie pracy, która jest najważniejsza w pierwszej kolejności. Nie rób zajętej pracy, która nie jest ważna i jest tylko pożeraczem czasu - rób ciężką, ważną pracę, a nie będzie można zignorować wyników.

Jak zmienić swoje nastawienie, aby osiągnąć ogromny sukces?

Tak, to jest moja książka, jak również. Staram się nie być zbyt autopromocyjny przez umieszczenie moich książek jako ostatnie na listach! Ta książka bierze wszystko, czego nauczyłem się od wszystkich książek i coaching byłem częścią i stawia go razem w odniesieniu do tego, jak to ma sens dla mnie. Idę nad postawą, zarządzanie czasem, etyka pracy, właściwy sposób myślenia, pieniądze, stres, szczęście i wiele więcej. Istnieją sposoby możemy myśleć inaczej, aby uczynić siebie bardziej udane.

Książki agenta nieruchomości

I po raz pierwszy stał się sukces poprzez uczenie się, jak być wielkim agentem nieruchomości. To nie było łatwe i zajęło dużo pracy, ale bycie udanym agentem było integralną częścią dla mnie, aby osiągnąć sukces. Oto niektóre z książek, które pomogły mi po drodze.

Millionaire Agent Nieruchomości

Jest to kolejna wielka książka przez Gary Keller. To idzie na wszystko, co agent musi zrobić, aby odnieść sukces. To jest coraz starsze, ale wiele z tych samych technik nadal są prawdziwe dzisiaj. Ilekroć ktoś pyta, co najlepszy agent nieruchomości książka jest, ta książka jest prawie zawsze wymienione.

Klienci First

Ta książka nie jest prawie tak dobrze znany. Został on wysłany do mnie przez The Calloways, którzy są agenci w Arizonie. Byłem w tym samym REO (wykluczenia) organizacji jako nich, a oni wysłali kopię swojej książki do wszystkich w tej grupie. Jest to fantastyczna książka o tym, jak dbać o swoich klientów oznacza, że będą dbać o Ciebie. Gorąco polecam go do każdego w sprzedaży.

Jak zrobić to wielkie jako agent nieruchomości

Jest to kolejny jeden z moich książek. Zrobiłem listę, więc mam do włączenia jak wiele z moich książek, jak chcę! Jest to książka, którą zrobiłem, aby pomóc agentów nieruchomości skupić się na zadaniach, które pozwoli im uzyskać sprzedaży. Zbyt wielu agentów są rozpraszane przez syndrom błyszczącego obiektu i spróbować zrobić 100 sto rzeczy na raz. Istnieje kilka podstawowych działań, które uczynią agentów nieruchomości sukces, a ja przejść nad nimi w tej książce.

Śmieszne książki

Jestem fanem głupiego humoru. Anchor Man jest jednym z moich ulubionych filmów, a książka przez Ron Burgundy jest to, co czyni tę listę.

Let Me Off at the Top!

Tak, ta książka jest napisana przez Ron Burgundy, fikcyjna postać grana przez Will Ferril w Anchor Man. Książka jest napisana tak, jak można by pomyśleć, że Ron napisałby książkę, bez fabuły, kierunku, lub cokolwiek, co mogłoby nieco zbliżyć się do prawdziwej powieści. To jest przezabawne, i gorąco polecam, jeśli masz ten typ humoru.

Książki o mediach społecznościowych

Miałem książkę zalecane do mnie wiele lat temu, że był niesamowity dla marketingu w mediach społecznościowych.

Jab Jan Prawy Hak

Ta książka została napisana przez Gary Vanderchuck, tak ten sam Gary V., który jest supergwiazdą mediów społecznościowych. Książka została napisana zanim stał się dość popularny i jest to świetny odczyt. To daje schemat, jak być skuteczne delegowania do mediów społecznościowych dla Twojej firmy.

Historia i powieści

Uwielbiam czytać powieści, jak również. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, nie oznacza to, że musisz czytać tylko książki biznesowe i motywacyjne. Z powieści również można się wiele nauczyć. Jest tak wiele wspaniałych powieści, ale wymienię tylko kilka, które naprawdę trafiły do mojego domu.

Filary Ziemi (The Pillars of the Earth)

Ta książka to arcydzieło o budowaniu kościoła w średniowiecznej Anglii autorstwa Kena Folleta. Naprawdę fajną rzeczą w tej książce jest to, że jest to fikcja, ale ma wiele faktów historycznych w nim, jak również. Masz do naśladowania fikcyjnych bohaterów, ale również uczyć się w tym samym czasie. Jest to pierwsza z trylogii książek rozgrywających się w średniowieczu w Europie. Wszystkie są niesamowite.

Upadek gigantów

Jest to kolejna seria książek Folleta. Jest to pierwsza książka, której akcja rozgrywa się w XX wieku. Jeśli chcesz się dowiedzieć o pierwszej i drugiej wojnie światowej, zimnej wojnie, prezydentach USA i wielu innych rzeczach, te książki są niesamowite. Są one również bardzo zabawne, nawet jeśli nie dbasz o te rzeczy. Te książki będą uczyć więcej o historii niż jakikolwiek podręcznik .

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Nieruchomości

Warto przeczytać