Ostatnio aktualizowane 21 lipca 2021 przez Mark Ferguson

Większość Stanów Zjednoczonych jest na bardzo gorącym rynku nieruchomości. Z cenami mieszkań rosnących, to jest coraz trudniejsze dla inwestorów nieruchomości, aby znaleźć wspaniałe oferty. Kupowanie nieruchomości poza rynkiem jest jednym ze sposobów, aby uzyskać wspaniałe oferty i uniknąć intensywnej konkurencji na MLS. Większość właściwości MLS są wyceniane zbyt wysokie dla inwestorów, aby rozpocząć, a następnie należy czynnik w kupujących płacą ponad cenę katalogową z wielu ofert. Kupowanie nieruchomości poza rynkiem nie jest łatwe, ale można uzyskać świetny interes, jeśli znajdziesz zmotywowanych sprzedawców. Istnieją sposoby, aby znaleźć właściwości nie na sprzedaż z mailerów, znaki bandytów, reklamy, strony internetowe, i więcej.

Co to są właściwości off-market i jak je kupić?

Większość sprzedawców będzie korzystać z agenta nieruchomości, aby sprzedać swój dom na Multiple Listing Service (MLS). Większość domów na MLS są w przyzwoitej formie i sprzedawcy płacą prowizję agentom nieruchomości, gdy ich dom sprzedaje. W większości przypadków, sprzedawca dostanie więcej pieniędzy dla ich domu, gdy lista go na MLS. MLS naraża dom do większej liczby nabywców i agentów nieruchomości reprezentujących nabywców. Jest to możliwe dla prawdziwych inwestorów nieruchomości do zakupu z MLS, ale to jest trudne. Dostaję wiele ofert z MLS, ale jestem również agentem, który daje mi ogromną przewagę.

Istnieją pewne właściciele domów, którzy chcą sprzedać swój dom, ale nie chcą wymieniać go na MLS. Dom może wymagać rozległych napraw, sprzedawcy mogą nie chcieć, aby ktoś wiedział, że sprzedają dom, sprzedawcy mogą potrzebować sprzedać bardzo szybko lub inne czynniki mogą spowodować sprzedawcy chcą sprzedać poza MLS lub poza rynkiem. Niektórzy sprzedawcy mogą nie chcieć pokazów z powodu Covid-19 obaw. Trudność w zakupie off-market właściwości jest znalezienie zmotywowanych sprzedawców, którzy nie mają swoich domów na sprzedaż.

Oto film, który idzie nad moim bezpośrednim marketingu:

Co należy rozważyć przed zakupem off-rynkowych właściwości

Wiele z prawdziwych inwestorów nieruchomości zaczynają próbować hurtowych nieruchomości. Pierwszą rzeczą, którą robią, to szukać właściwości, aby uzyskać pod umową. To jest świetne, jeśli masz kupujących i wiem, jakie ceny tych nabywców będzie płacić. Jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz, jak napisać umowę, jakie ceny kupujący będą płacić, a nawet jak znaleźć nabywców może chcesz czekać, aby szukać właściwości. To nie jest sprawiedliwe dla sprzedającego, aby związać się z nieruchomości, mając nadzieję, że można dowiedzieć się wszystkiego w ciągu tygodnia lub dwóch. Zanim pójdziesz szuka właściwości off-rynkowych upewnij się, że:

 • Poznaj rynek
 • Wiedzieć, co cena jesteś gotów zapłacić lub kupujący zapłaci, jeśli są hurtowych
 • Wiedzieć, jak dostać dom pod kontraktem
 • Wiedzieć, jak płacisz za nieruchomość lub zamknięcia na nim, jeśli są hurtowych

Jeśli jesteś tam, mówiąc do ludzi i sieci iść na to, ale zanim dostaniesz sprzedającego nadzieje upewnij się, że masz plan i wiesz, co robisz.

Tutaj jest link do firmy, której używam.

Jak prawdziwe inwestorzy nieruchomości znaleźć off-rynkowych ofert?

Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć off-rynkowych właściwości i większość z nich wymaga dużo pracy. Oto szybki podział sposobów na znalezienie off-rynkowych domów z dyskontem.

Kup od hurtowników

Wiele prawdziwych hurtowni nieruchomości będzie sprzedawać poza rynkiem właściwości do inwestorów, którzy mogą płacić gotówką. Większość hurtowników nie wymieniają swoich domów na MLS, ale wykorzystują listę kupujących do sprzedaży swoich właściwości. Jeśli można znaleźć wielkie hurtowników w Twojej okolicy, może być w stanie uzyskać kilka świetnych ofert z MLS.

Napęd dla dolarów

Jazdy za dolary jest, gdy szukasz pustych domów. Kiedy znajdziesz pusty dom, starasz się skontaktować się z właścicielami domu, aby zobaczyć, czy będą sprzedawać go do Ciebie. Tutaj jest artykuł z dużo więcej informacji na temat jazdy za dolary.

Marketing bezpośredni

Marketing bezpośredni polega na wysyłaniu pocztówek, listów, delegowanie znaków bandytów, tworzenie stron internetowych, i próbuje dostać sprzedawców do ciebie zadzwonić.

Networking

Istnieje wiele osób reklamujących mają off-market właściwości bezpośrednio z banków. Proszę być ostrożnym, ponieważ banki prawie nigdy nie sprzedają poszczególnych właściwości bez użycia MLS. Możesz użyć swojej sieci inwestorów, agentów i innych specjalistów, aby znaleźć off-rynkowych właściwości. Bądź bardzo ostrożny i nie rób sobie nadziei z nieznanych nagabywań internetowych.

Znaki Bandit

Najprostszym sposobem, aby rozpocząć marketing do sprzedawców jest trzymać się kilku znaków bandytów, które są znaki, które mówią, że kupujesz domy. Inwestorzy lubią umieszczać je na ruchliwych rogach ulic lub w dzielnicach, które chcą kupić w. Wiele miast uczynił znaki bandytów nielegalne i jeśli znaki znikają to może być miasto usuwając je lub innego inwestora, który chce mniej konkurencji. Nie używam znaków bandytów, z powodu prawdziwych problemów ujawnienia agenta nieruchomości.

Strony internetowe

Przyciąganie zmotywowanych sprzedawców stała się ogromna w Internecie. Nawet napisałem artykuł, aby przyciągnąć zmotywowanych sprzedawców. Jeśli możesz stworzyć stronę internetową, aby przyciągnąć sprzedawców w Twojej okolicy, to może być doskonałym źródłem przewodów. Nie jestem internetowym czarodziejem, mimo że stworzyłem ten blog miałem tonę pomocy. Ta firma specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, aby przyciągnąć zmotywowanych sprzedawców. Użyłem ich do stworzenia strony internetowej dla mojego własnego marketingu bezpośredniego.

Znalezienie Off-Market Nieruchomości Deals

Najbardziej lukratywny sposób na znalezienie wielkich ofert off-market jest stworzenie własnych bezpośrednich kampanii marketingowych. Tworzenie kampanii direct mail nie jest łatwe i jest powód, większość inwestorów nigdy nie będzie venture w tej dziedzinie lub nie pozostanie wystarczająco długo, aby odnieść sukces. Mam swoje własne kampanie direct mail i mam zakupione i wymienione domy z bezpośredniej poczty. Ponieważ jestem agentem nieruchomości mam kilka różnych sposobów, aby korzystać z bezpośredniej poczty, ale muszę ujawnić, że jestem agentem i być bardzo ostrożnym kupując domy. Zawsze mam sprzedającego podpisać ujawnienie, że stwierdza, że kupuję dom poniżej rynku i mogę czerpać zyski z zakupu. Sprawdź z prawem państwa, jeśli jesteś agentem próbuje kupić off-rynkowych właściwości.

Jak korzystać z bezpośredniej poczty, aby znaleźć zmotywowanych sprzedawców

Bezpośredni mailing jest jednym z najlepszych sposobów, jeśli nie najlepszym sposobem na znalezienie zmotywowanych sprzedawców. Direct mail polega na wysyłaniu listów lub pocztówek do ludzi, którzy mogą być zainteresowani sprzedażą swoich domów. Istnieje wiele sposobów, aby utworzyć i zarządzać bezpośrednią kampanią mailingową. Istnieje wiele różnych mailingów do wykorzystania i wiele różnych segmentów, aby wysłać tę listę do.

Pierwszym krokiem w tworzeniu bezpośredniej kampanii mailingowej jest wymyślanie z listy do wysyłania poczty do. Możesz użyć firm takich jak Lista Źródło lub istnieją firmy, które tworzą niestandardowe listy dla odziedziczonych właściwości. Jestem leniwy i mają firmę, która sprawia, że moje listonosze dla mnie wyciągnąć listy, jak również. Wysyłamy różne pocztówki do każdej listy i aktualizować listy kilka razy w roku.

Kiedy już masz swoje listy musisz wysłać listy lub pocztówki do listy. Widziałem wiele różnych opinii na temat tego, czy pocztówki lub listy są lepsze i wydaje się, że sprowadza się do testowania. Każdy jest w innym rynku i każdy lista składa się z różnych właścicieli. Z niektórych właścicieli, pocztówka działa lepiej, a z innymi właścicielami, list może działać lepiej. Wypróbuj różne listy i pocztówki i zobacz, który z nich dostaniesz najbardziej zmotywowanych sprzedawców nazywając. Zazwyczaj chcesz powiedzieć coś o zakupie domów za gotówkę, bez prowizji, naprawy potrzebne, i można kupić szybko.

Jeden list nie będzie dostać pracę. Może trzeba wysłać pięć listów lub pocztówek do tej samej osoby, zanim odpowie. Chcesz, aby upewnić się, że reaguje od razu do wszelkich połączeń. Mamy dedykowany numer ustawiony tylko dla połączeń pocztówkowych, więc możemy do nich oddzwonić, czy zostawią wiadomość, czy nie.

Jest to dużo pracy, aby skonfigurować kampanię direct mail i wymaga dużo wytrwałości. Dlatego większość inwestorów nie zrobi tego lub nie zobaczy kampanii przez. Istnieje firma, która znajdzie listę, tworzyć listy lub pocztówki dla Ciebie, a nawet wysyła je.

Użyłem tej firmy, aby skonfigurować oddzielną linię telefoniczną, która dzwoni inaczej na mojej komórce, więc wiem, że jest to bezpośredni ołów przychodzi w, a nie regularne połączenie telefoniczne. Nienawidzę odbierać mój telefon i kocham tę konfigurację! Vonage

Jak negocjować ze sprzedawcą spoza rynku?

Najstraszniejszą częścią każdej kampanii direct mail jest rozmowa ze sprzedającymi. Wiele osób zadzwoni do Ciebie bardzo zdenerwowany, że jesteś wysyłając do nich pocztę z prośbą o zakup ich domu. Zazwyczaj, gdy mówisz do nich i wyjaśnić kupujesz domy w sąsiedztwie i są przyjemne oni uspokoić. Będziesz miał do czynienia z niektórych właścicieli nieruchomości, którzy nie mają nic lepszego do roboty niż krzyczeć i narzekać. Miałem jedną panią groził zadzwonić na policję, jeśli nie przestać wysyłać jej listy, ale odmówiła mi powiedzieć jej nazwisko lub adres, więc mogłem zabrać ją z mojej listy.

Nie będzie też wielu właścicieli nieruchomości w nadziei, aby sprzedać swój dom, ale chcą pełną wartość detaliczną bez płacenia prawdziwej prowizji nieruchomości. Wtedy porozmawiasz z zmotywowanych sprzedawców, którzy chcą sprzedać od razu i są skłonni wziąć niższą cenę za swój dom, z powodu pilności lub stan. Mówię jak najwięcej, jak mogę do sprzedawców, aby zobaczyć, dlaczego sprzedają, ile chcą za swój dom, a kiedy chcą sprzedać. Wiele razy sprzedawcy są szczęśliwi, po prostu porozmawiać z każdym, aby opowiedzieć swoją historię.

Ponieważ jestem agentem lubię dać sprzedawców kilka opcji. Jestem z nimi bardzo szczery i powiedzieć im, że większość czasu będą one uzyskać więcej pieniędzy, jeśli lista domu na MLS. Nawet wiedząc, że będą one uzyskać więcej pieniędzy na MLS są niektórzy sprzedawcy, którzy nie chcą wymienić na MLS lub domy są w tak złym stanie, że to ma więcej sensu dla mnie, aby je kupić. W przeciwnym razie, jako agent, mogę wymienić dom dla nich i zarabiać pieniądze w ten sposób. Jeśli nie jesteś agentem może być w stanie sprzedać swoje przewody do agenta nieruchomości, ale to jest nielegalne w większości stanów dla agenta nieruchomości, aby zapłacić opłatę za skierowanie do kogoś, kto nie jest licencjonowany.

Kiedy mówisz do sprzedawcy, chcesz podkreślić zalety sprzedaży do Ciebie.

 • Brak napraw potrzebne
 • Brak prowizji
 • Brak kosztów zamknięcia
 • Szybkie zamknięcie
 • Zamknięcie za gotówkę
 • Bez pokazów
 • Bez oceny

Te zalety są dla inwestora, który może zapłacić gotówką za domy i zamknąć bardzo szybko. Niektórzy hurtownicy będą używać tych terminów, jak również zakładając, że mogą one przypisać umowę do inwestora gotówki, który kupi nieruchomość. Nie kłam sprzedawcy i twierdzą, że można kupić za gotówkę, jeśli trzeba dostać pożyczkę. Prawie wszyscy udanych inwestorów, z którymi rozmawiam mają kilka rzeczy wspólnych. Znają swój rynek jak nikt inny, są uczciwi i postępują zgodnie z ofertami, jeśli mówią, że kupią dom.

Wniosek

To wymaga dużo pracy, aby kupić off-rynkowych właściwości. Musisz znaleźć nieruchomość, negocjować ze sprzedającym, dostać dom pod umową, i dowiedzieć się, proces zamknięcia. Jeśli są hurtownie, istnieje wiele więcej kroków zaangażowanych. Dostaję wiele ofert, które są poza rynkiem dla moich flipów i wynajmu, ale to zajęło dużo czasu, aby dowiedzieć się, praktyk, aby uzyskać te oferty. Oto link do firmy, której używam do mojej bezpośredniej poczty (mogę otrzymać od nich prowizję, jeśli się zapiszesz). Lubię ich najbardziej, ponieważ robią niestandardowe kawałki i zajmuje to niewiele pracy ode mnie! Marketing bezpośredni zrobić dla Ciebie.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Kupowanie

Warto przeczytać