Ostatnio aktualizowane 19 kwietnia 2021 przez Mark Ferguson

Jazdy za dolary to termin, że inwestorzy nieruchomości używać do opisania techniki znalezienia wielkich ofert na domy. Jedziesz wokół, aż znajdziesz dom, który wygląda pusto lub zagrożone, a następnie spróbować kupić ten dom od właścicieli. Jazdy wokół patrząc na domy jest proste, ale proces zakupu domu może być bardzo skomplikowane. To nie jest łatwe, aby znaleźć właścicieli pustego domu. Jeśli dom jest własnością banku jest praktycznie niemożliwe, aby go kupić, a wielu właścicieli nie chce być niepokojony.

Jak działa jazda za dolary?

Istnieje kilka sposobów, aby jeździć za dolary i używam kilku technik siebie. Pierwszym z nich jest kierowanie do konkretnej dzielnicy, gdzie chcesz kupić domy. Mam ukierunkowane dzielnice, gdzie mam własne czynsze i że zazwyczaj mają wielki czynsz do wskaźników wartości. Nie lubię kupować najtańszych domów dla moich wynajmów, ale im droższe domy są, tym mniejszy przepływ gotówki zazwyczaj mają. Moje domy są zwykle wyceniane nieco poniżej mediany cen sprzedaży w mojej okolicy.

Mam również ukierunkowane dzielnice dla fix i flip. Przejechałem każdą ulicę w dzielnicy, w której ceny znacznie wzrosły, ale było tam wiele starszych domów. Szukałem domów, które pojawiły się puste i nie są dobrze utrzymane. Domy, które nie są utrzymywane wskazują, że właściciel nie dba o dom, jest krótki na pieniądze, lub zrezygnował. Jednym z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy flipping jest dodanie wartości poprzez naprawę domu.

I również zachować moje oczy otwarte, gdziekolwiek jadę. I jeździć dużo jako agent nieruchomości i inwestor nieruchomości. Jestem zawsze patrząc na domy, a kiedy jadę do tych domów, szukam pustych domów lub domów, które potrzebują pracy. I również zwrócić uwagę na FSBO (na sprzedaż przez właściciela) domów. Ponieważ jestem agentem nieruchomości, mogę podejść na sprzedaż przez sprzedawców i oferują do listy ich domu lub kupić go, jeśli cena jest w porządku.

Poniżej można zobaczyć wideo z mnie jazdy za dolary

Co robisz, gdy znajdziesz dom, który potrzebuje pracy?

Kiedy znajdę dom, który jest możliwy układ, zapisuję adres i badania go więcej, kiedy wracam do biura. Patrzę w rejestrach publicznych, aby sprawdzić, kim są właściciele i czy są inwestorami czy właścicielami-mieszkańcami. Moja strategia różni się w zależności od tego, kim są właściciele.

Właściciele-mieszkańcy

Jeśli ludzie, którzy są właścicielami domu mieszkają w nim, zwykle wysyłam im list, że kupuję domy w okolicy i chętnie kupiłbym ich dom. Szczerze mówiąc, mógłbym zrobić o wiele więcej niż to, ale nie mam czasu. Gdybym był super poważny o zakupie domu, podszedłbym do drzwi i spróbował porozmawiać z właścicielami osobiście.

Właściciel inwestor

Jeśli lokatorzy są najemcami, to rozmowa z nimi nic nie da. Chcę rozmawiać z właścicielem, a jeśli są one inwestorem, muszę dowiedzieć się, gdzie mieszkają. Rejestry publiczne mogą podać adres, ale może on nie być aktualny. I wysłać list do właścicieli ponownie, ale jeśli naprawdę chcę dom, staram się jak najlepiej znaleźć ich numer telefonu i zadzwoń do nich.

Ta firma stworzyła niesamowitą aplikację, która pomaga znaleźć i skontaktować się z właścicielami zagrożonych domów.

Co zrobić, gdy znajdziesz pusty dom?

Kiedy domy są puste, jest trochę więcej pracy związanej ze znalezieniem właścicieli. W niektórych przypadkach, to nie jest nawet warto ścigać właścicieli, chyba że chcesz tracić godziny czasu i stać się bardzo sfrustrowany!

Jeśli dom jest pusty, staram się znaleźć adres poprzez rejestry publiczne, jeśli właściciel jest nadal osobą lub korporacją. Znalezienie właścicieli pustych domów nie jest łatwe do zrobienia. Wiele razy, jedyny adres dostępny jest adres dla pustego domu. Istnieje kilka sposobów, aby znaleźć ludzi, gdy nie masz adresu. Możesz szukać ich w Google i może znajdziesz jakieś informacje na ich temat. Możesz szukać ich na portalach społecznościowych, takich jak:

 • Facebook
 • Pinterest
 • Twitter

Jeśli nie możesz znaleźć ich na portalach społecznościowych, możesz spróbować skorzystać z usługi wyszukiwania osób online lub nawet wynająć prywatnego detektywa. Udało mi się znaleźć wiele osób przy użyciu tych technik. Kiedy proces wykluczenia był inny w Kolorado, mogliśmy odkupić domy od Public Trustee za pomocą Quit Claim Deeds od właścicieli domu. Znaleźlibyśmy właścicieli, zapłacić im za akt, a następnie odkupić jako właściciele nieruchomości po wykluczenia. Wspaniałą rzeczą w robieniu tego było to zwykle wymazane wszystkie zastawy i drugie hipoteki po domu wykluczone. Jednak Kolorado zmienił przepisy kilka lat temu i to nie jest już opcja. Właściciel musi odkupić dom przed wykluczenia teraz.

Co zrobić, jeśli dom jest własnością banku?

Wiele osób pyta, jak skontaktować się z bankiem, który jest właścicielem domu, który nie jest wymieniony, więc mogą go kupić. Złą wiadomością jest to, że na dzisiejszym rynku jest praktycznie niemożliwe, aby kupić dom należący do banku, zanim zostanie wymieniony. Wszystkie główne banki mają bardzo rygorystyczne procedury sprzedaży domów, co obejmuje korzystanie z agenta nieruchomości do listy domów na MLS. Banki muszą uzyskać najwięcej pieniędzy dla domów, które mogą dla swoich akcjonariuszy i inwestorów. Wiele razy, ubezpieczenie hipoteczne jest zaangażowany i firma ubezpieczeniowa hipotecznych musi podpisać się na każdej sprzedaży, jak również. Jeśli dom sprzedaje bez notowania na MLS, to jest bardziej prawdopodobne, aby sprzedać za znacznie mniej niż jest wart.

Jeśli widzisz pusty bank-owned domu, zwłaszcza jeden własnością dużego banku, to marnujesz swój czas, próbując go kupić, zanim zostanie wymieniony. Możesz spróbować skontaktować się z bankiem, ale oto jak przebiega ten proces.

 • Dzwonisz do banku i zapytać, z kim rozmawiać o wykluczeniach.
 • Bank mówi ci, aby zadzwonić do ich biura korporacyjnego i zapytać ich, z kim rozmawiać, bo nie wiem.
 • Biuro korporacyjne wyśle cię do około 10 różnych rozszerzeń i nikt nie ma pojęcia, jaki dział wysłać cię do.
 • Po kilku godzinach dzwonienia do ludzi, może się do właściwego działu. Może to być dział wykluczenia, dział REO, lub coś innego. Wszystkie banki mają różne nazwy i nie zachęcają do połączeń do tych działów.
 • Gdy w końcu jesteś w stanie porozmawiać z kimś, kto wie, o co pytasz, że osoba ta powie ci, że musisz poczekać, aż dom jest wymieniony.

Jedynym sposobem jest możliwe, aby kupić dom od banku, zanim jest wymieniony jest z lokalnego banku. W niektórych rzadkich przypadkach, lokalne banki mogą sprzedawać nieruchomości inwestorom, zanim zostaną one wymienione.

Co zrobić, jeśli właściciel domu jest winien więcej niż jest to warte?

Możesz znaleźć właściciela domu, który chce sprzedać, ale są winni zbyt wiele, aby sprzedaż była tego warta. Jest to możliwe, aby zrobić krótką sprzedaż, ale musisz być bardzo ostrożny! Krótka sprzedaż oszustwo jest najbardziej badane przestępstwo przez FBI teraz i nie chcesz być badane przez FBI. I rzeczywiście próbował dostać wywiad z FBI dotyczące krótkiej sprzedaży oszustwa w zeszłym roku, ale nie był w stanie dostać jeden ustawiony. Trudna część o krótkiej sprzedaży oszustwa jest nie ma jasnych wytycznych. Oto kilka rzeczy, aby uniknąć, jeśli to możliwe, które sprawiają, że trudno jest kupić off-market właściwości jako krótkiej sprzedaży. Krótka sprzedaż oszustwo jest wszystko, co defrauduje banku pieniędzy poprzez oszukańcze taktyki.

 • Prawie wszystkie banki wymagają krótkiej sprzedaży być wymienione na MLS, aby mogli uzyskać najlepszą ofertę. Jeśli dom nie jest wymieniony w MLS i bank jest powiedziane, że to jest, to może być krótka sprzedaż oszustwo. Jeśli dom jest wymieniony w MLS, a następnie natychmiast wymienione jako pod umową i inni nabywcy nie mogą składać ofert, to może być krótka sprzedaż oszustwo, jak również.
 • Większość banków nie pozwoli powiązanych stron lub przyjaciół do sprzedaży krótkiej sprzedaży do siebie. Jeśli kupisz krótkiej sprzedaży od brata lub przyjaciela bez ujawniania do banku, to może być krótka sprzedaż oszustwo.
 • Wszystko, co jest sprzeczne z tym, co bank wyraźnie mówi, że musi się zdarzyć na piśmie, może być uznane za oszustwo krótkiej sprzedaży, jeśli bank nie jest powiadomiony.

Widzę krótkiej sprzedaży sprzedawane cały czas, które mogą być uznane za oszustwo, że sprzedawcy i kupujący najprawdopodobniej uciec z. Jednak należy być bardzo ostrożnym przy dokonywaniu transakcji krótkiej sprzedaży, który nie jest wymieniony na MLS. Kupuję krótkiej sprzedaży cały czas, ale nie kupuję krótkiej sprzedaży, gdzie znaleźć kupca siebie. Krótka sprzedaż kupuję są zawsze wymienione na MLS z innym agentem nieruchomości.

Wniosek

Jazda za dolary może być świetnym sposobem na znalezienie ofert, ale może to zająć dużo czasu i wysiłku, zanim faktycznie znaleźć ofertę. Kiedyś spędzić znacznie więcej czasu po sprzedawców domów, które nie były wymienione, ale w końcu, czas zajęło w porównaniu do wyników zniechęcił mnie. Aby odnieść sukces w znalezieniu off-market oferty trzeba poświęcić dużo czasu i wiem, że na każde 50 domów można znaleźć, jeden może być skłonny do sprzedaży w cenie, która ma sens.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Kupno

Warto przeczytać