Ostatnio aktualizowane 9 listopada 2021 przez Mark Ferguson

Kupuję wiele nieruchomości inwestycyjnych z MLS, ale kupuję również od hurtowników i innych źródeł. Zajęło to trochę czasu, aby znaleźć dobrych hurtowników lub niech znajdą mnie, ale było warto. To może być frustrujące, ponieważ istnieje wiele osób, które nazywają siebie hurtowników, którzy nigdy nie zrobi transakcji. Musisz być sumienny w swoich poszukiwaniach, jeśli chcesz znaleźć hurtowników, którzy rzeczywiście mają wielkie oferty. Choć to wymaga czasu i pracy, aby znaleźć tych ludzi, dobry hurtownik może sprawić, że dużo pieniędzy. Kupiłem więcej niż dziesięć właściwości z hurtowników w tym roku sam!

Co to jest hurtownik?

Hurtownik jest ktoś, kto znajdzie naprawdę świetne oferty na nieruchomości i sprzedaje te oferty do innych inwestorów. Często, hurtownik nigdy nie kupuje nieruchomości, ale raczej sprzedaje umowę. Hurtownik rzadko robi żadnej pracy do nieruchomości, a kupujący nie ma wiele okazji, aby zakończyć due diligence. Tutaj są podstawy:

 • Hurtownik znajdzie wielką ofertę z marketingu bezpośredniego lub innego źródła.
 • Hurtownik dostaje dom pod umową z sprzedającym.
 • Hurtownik wysyła ofertę do ich listy nabywców lub inwestorów, którzy szukają flip lub wynajmu.
 • Jeśli inwestor końcowy lubi ofertę, zgadzają się na przypisanie umowy lub wypełnić podwójne zamknięcie z hurtownika.
 • Hurtownik zarabia swoje pieniądze sprzedając nieruchomość lub umowę do inwestora na więcej niż zgodzili się kupić nieruchomość od oryginalnego sprzedawcy.

Jakie są plusy i minusy kupowania od hurtownika?

Kiedy prawdziwy inwestor nieruchomości kupuje dom od hurtownika, to jest znacznie różni się od zakupu domu z MLS. Inwestor nie ma dużo elastyczności z jak długo mają do zamknięcia lub innych warunków. Często inwestor musi umieścić w bezzwrotnej kaucji, a oni nie dostać inspekcji. Domy są sprzedawane w stanie takim, jakim jest, a nie naprawy będą wykonane. Warunki te mogą uczynić go trudnym do uzyskania pożyczki na hurtowym transakcji, zwłaszcza jeśli kredytodawca potrzebuje oceny. Jest to trudne do zakupu hurtowego umowy jako nowy inwestor z powodu wszystkich tych ograniczeń.

Zaletą kupowania od hurtownika jest to, że inwestor końcowy może często uzyskać naprawdę dobrą ofertę bez dużo pracy. Mam hurtowników przynieść mi oferty cały czas, i choć wiele z nich nie działa dla mnie, kupiłem więcej niż dziesięć transakcji w tym roku z hurtowników. Nie każda oferta od hurtownika jest dobra. Musisz zrobić swoją własną analizę.

Poniższy film przechodzi przez jak hurtownicy zarabiać pieniądze.

Co sprawia, że dobry hurtownik?

Podstępna część, gdy do czynienia z hurtowników jest większość nigdy nie zrobić ofertę. Istnieje wiele osób, które nazywają siebie hurtowników, ponieważ jest to najczęstszy rodzaj inwestowania nauczył. Istnieje wiele programów, które obiecują duże pieniądze bez użycia jakichkolwiek własnych, gdy hurtowych.

Inwestorzy, którzy kupują od hurtowników chcą mieć ogromną zniżkę od tego, co mogliby kupić na MLS, albo nie jest to warte ich kłopotów. Hurtownik musi dostać niesamowitą ofertę, która pozostawia miejsce dla nich, aby zarabiać pieniądze i miejsce dla inwestora, aby zarabiać pieniądze. To zajmuje dużo czasu, wysiłku i marketingu, aby znaleźć te oferty. Szacuję, że 90% hurtowników nigdy nie znaleźć ofertę wystarczająco dobre, aby sprzedać. Oto kilka problemów, które widzę z wielu hurtowników:

 • Mogą znaleźć właściwości, które myślą, że są oferty, ale nie znają wartości rynkowych dobrze
 • Oni przeceniają wartość rynkową, niedoceniają naprawy, i nie naprawdę mają ofertę.
 • Oni nie wiedzą, ile zysku inwestor potrzebuje na transakcji. Wiele flippers iść przez 70 procent reguły, a wiele cen hurtowych nie mają tyle miejsca na zysk.
 • Zakładają, że naprawy są jedynym kosztem na transakcji i zapomnieć o kosztach nośnych, koszty sprzedaży, itp.
 • Oni nie wiedzą, jak na rynku lub mają pieniądze na rynku, jak trzeba.

Nie będą mówić inwestorom, że nigdy nie zrobił transakcji, więc szukając hurtownika, musisz być bardzo ostrożny. Możesz stracić dużo czasu z wannabee hurtowników, którzy nigdy nie będzie nic zrobić. Jednakże, jeśli znajdziesz prawo hurtownika, mogą one być niesamowite źródło ofert.

Jak inwestor kupuje od hurtownika?

Jeśli jesteś na liście nabywców hurtownika, hurtownik wyśle e-mail do wszystkich swoich inwestorów wymieniających cenę, naprawy potrzebne, warunki, a co myślą, że dom jest wart, gdy dostaną ofertę (nigdy nie ufaj tym liczbom i zawsze zweryfikować wszystko). Hurtownik sporządza listę inwestorów, którzy chcą zobaczyć nieruchomość i spotkać inwestorów w domu (zazwyczaj więcej niż jeden na raz).

Każdy hurtownik robi interesy trochę inaczej, więc jak oni decydują, który inwestor dostaje dom może się różnić. W niektórych przypadkach, pierwszy inwestor, który mówi, że chcą dom dla ceny wywoławczej dostanie go. Niektórzy hurtownicy będą korzystać z formularzy online, aby złożyć umowę, a najwyższa oferta dostaje umowę. Jeśli nie ma wystarczającej liczby inwestorów, którzy chcą umowy, hurtownik może negocjować swoje opłaty lub spróbować dostać sprzedającego, aby zejść w cenie.

Kiedy patrzę na nieruchomości z innymi inwestorami, upewnij się, aby powiedzieć hurtownika tak szybko, jak to możliwe, jeśli chcę umowy. Nie można być nieśmiały i czekać na hurtownika do rozmowy z tobą lub zakończyć rozmowy z innymi inwestorami. Jeśli chcesz go, powiedz im od razu.

Oto dom, który kupiłem od hurtownika:

Jak znaleźć wielkiego hurtownika?

Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć hurtowników, ale nie wszystkie są skuteczne. Oto niektóre ze sposobów, które znalazłem hurtowników i sposoby słyszałem o innych znalezienie ich:

Prawdziwe inwestor nieruchomości meetups:

Większość obszarów kraju mają prawdziwe inwestorów nieruchomości meetups, a oni mogą być doskonałym miejscem do sieci. Spotkałem wielu hurtowników na meetupach i nigdy nie widziałem umowy pochodzą z żadnego z nich. Nie mówię, że nie można znaleźć dobry hurtownik na meetup, ale to, gdzie wielu początkujących iść.

Szukaj online:

Wiele hurtowników mają strony internetowe utworzone dla inwestorów szukających kupić oferty. Możesz szukać online dla hurtowników w Twojej okolicy, ale znowu, to może być hit lub miss, jeśli rzeczywiście mają oferty.

Rozejrzyj się:

Niektóre z najlepszych sposobów, aby znaleźć hurtowników jest do sieci z innymi inwestorami, ale mogą nie być chętni do podania ich źródła ofert. Oprócz inwestorów, zapytaj agentów nieruchomości, firm tytułowych i innych ludzi w branży. Wiele hurtowników będzie e-mail agentów nieruchomości, aby znaleźć nabywców.

Spójrz na marketingu przez hurtowników:

Jeśli hurtownik jest marketing, wiesz, że są one co najmniej stara się znaleźć oferty. Zamiast szukać hurtowników, patrzeć na ich marketingu. Spójrz na znaki bandytów, billboardy, reklamy Craigslist, posty na Facebooku, i zadzwonić pod numer. Większość hurtowników rynku przez reklamę będą kupować domy szybko za gotówkę. Powiedz im, że nie chcesz sprzedać swój dom, ale chcesz być na ich liście nabywców. Jeśli otrzymasz list od kogoś, kto chce kupić swój dom, nie wyrzucaj go. Oddzwoń do nich i powiedz im, że jesteś kupcem.

Jak znalazłem dobrych hurtowników?

Kupiłem wiele domów od hurtowników, ale nie było łatwo ich znaleźć. To zajęło dużo czasu, aby dowiedzieć się, kto był dobry hurtowników. Oto kilka sposobów, że znalazłem hurtowników lub znaleźli mnie!

 • Wysłali każdy agent nieruchomości, które mogą znaleźć, a ja byłem jednym z tych agentów.
 • Wymienili dom na Craigslist, a ja odpowiedziałem na dodatek.
 • Wymienione domu w lokalnej grupie inwestowania facebook.
 • Spotkałem ich za pośrednictwem mojego bloga lub kanału YouTube.
 • Zadzwoniłem do nich po obejrzeniu ich znaki bandytów lub otrzymał list od nich chce kupić jedną z moich właściwości.

Wiele hurtowników pójdzie do prawdziwych meetupów nieruchomości i szukać nabywców. Spotkałem wielu hurtowników w ten sposób, ale nigdy faktycznie nie dostał ofertę od każdego z nich. Nie mówię, że meetupy nie są warte zachodu, ale nie oczekuj, że dostaniesz tonę ofert rzuconych w twoją stronę po spotkaniu z kilkoma potencjalnymi hurtownikami.

Jak to jest kupowanie od hurtownika różni się od MLS?

Kiedy kupujesz od hurtownika, musisz zdać sobie sprawę, że to nie jest to samo, co kupowanie z MLS. Hurtownik nie jest właścicielem, a oni zazwyczaj zrobić to tak łatwo na właściciela, jak mogą. Oznacza to, że nie ma kontroli lub oceny, i to może być trudne, aby uzyskać pożyczkę. Właściciel może również zostawić sporo rzeczy w nieruchomości, kiedy odchodzą, a oni mogą być ukrywanie problemów z domu, jak również. Znajduję sporo ludzi próbuje sprzedać poza rynkiem, ponieważ wiedzą, że są problemy z domem, a oni mają większe szanse na kupującego nie znalezienie tych problemów, jeśli nie lista z agentem.

Hurtownik będzie również chciał bezzwrotnej zaliczki pieniężnej, aby zabezpieczyć transakcję. Znajduję $ 5,000 jest dość powszechna kwota dla zaliczki na hurtowych transakcji. Hurtownicy będą również korzystać z umowy cesji, aby sprzedać prawa do ich umowy ze sprzedawcą do Ciebie. Mądrze jest przejrzeć umowę, którą mają ze sprzedawcą, aby upewnić się, że jest ona zgodna z prawem i tym, co mówią, że jest, zanim im zapłacisz.

Kupowanie od hurtownika jako agent nieruchomości

Jestem agentem nieruchomości i broker, i muszę kupić domy trochę inaczej niż inni inwestorzy, którzy nie są agenci. Kiedy kupuję ofertę, która nie jest wymieniona, muszę ujawnić, że jestem agentem i przestrzegać prawa państwowego dla innych ujawnień, jak również.

Istnieje bardzo duża szansa, że hurtownik nie będzie miał żadnych ołowiu farby ujawnienia lub innych wymaganych dokumentów podpisanych przez sprzedającego. Muszę się upewnić, że dostaniemy te dokumenty podpisane, ponieważ jestem przejmując umowę, a ja również sprzedawca podpisać własne ujawnienie, mówiąc, że jestem agentem i że mogę zarabiać na umowie (robię to na wszystkich off-rynkowych właściwości, które kupuję).

Zacząłem własne pośrednictwo, a ja byłem w trakcie przeprowadzki z mojego starego biura, zostałem zwolniony z tego biura, bo nie miałem ołowiu farby ujawnienia podpisane na hurtowym transakcji kupowałem dla siebie. Nie sądziłem, że to wielka sprawa, że nie ujawnił sobie, że dom może mieć farby na bazie ołowiu. Zadzwoniłem do komisji nieruchomości, a oni nie sądzę, że to była wielka sprawa albo, ale powiedział, technicznie rzecz biorąc, powinienem mieć te podpisane na każdej transakcji, nawet hurtowych transakcji. Upewnij się, że sprawdzisz z państwowej komisji nieruchomości, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz zrobić jako agent przy zakupie hurtowych lub poza rynkiem ofert.

Wniosek

Hurtownicy mogą być doskonałym źródłem ofert, ale te dobre mogą być trudne do znalezienia. Jeśli spotkałeś kilka osób twierdząc, że są hurtownicy, którzy nigdy nie mają żadnych ofert, nie zakładaj, że nie ma przyzwoitych hurtowników w Twojej okolicy. Wystarczy zdać sobie sprawę, że może to zająć trochę więcej czasu i wysiłku, aby znaleźć te dobre. To również pomaga sieci i zaprzyjaźnić się z innymi inwestorami nieruchomości w Twojej okolicy, ponieważ mogą one mieć dodatkowe oferty wysłać swoją drogę.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Kupno

Warto przeczytać