Ostatnio aktualizowane 9 listopada 2021 przez Mark Ferguson

Prawdziwe kluby stowarzyszenia inwestorów nieruchomości może być doskonałym sposobem na znalezienie niesamowitych ofert. Kluby oferują liczne możliwości edukacyjne i możliwości nawiązywania kontaktów, jak również. Grupy mogą być darmowe, lub niektóre z nich mają opłatę członkowską. Jak wszystko w życiu, masz to, co można umieścić w nim. Jeśli są chętni, aby przejść do meetups, porozmawiać z innymi inwestorami, i poprosić o pomoc, dostaniesz o wiele więcej z niego, niż jeśli siedzieć w kącie i nie powiedzieć ani słowa. Byłem w kilku klubach, a nawet mówił w kilku, jak również. Kluby REIA nie są magiczne i nie sprawi, że inwestor, ale mogą one być użytecznym narzędziem. Niektóre kluby mogą nawet dostać zniżki w sklepach takich jak Home Depot.

Co to są prawdziwe kluby stowarzyszenia inwestorów nieruchomości?

REIA kluby są dla prawdziwych inwestorów nieruchomości do mingle i dzielić się pomysłami. Wiele klubów REIA mają miesięczne spotkania z zaproszonymi prelegentami, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Spotkania zazwyczaj składają się z mówcy, czas na sieci, i jedzenie lub napoje. Mówiłem na kilku spotkaniach klubu REIA omówić domy HUD i jak inwestorzy mogą uzyskać wielką ofertę na nich. Nie będzie kredytodawców, agentów nieruchomości, i wielu innych inwestorów na spotkaniach klubu REIA.

Niektóre kluby mają strony internetowe, biuletyny, a nawet programy coachingowe. Każdy klub jest inny i działa trochę inaczej niż następny.

Ile kosztują kluby REI?

Wiele klubów są bezpłatne i otwarte dla każdego, kto chce dołączyć lub uczestniczyć w spotkaniu. Inne kluby mają miesięczne lub roczne opłaty, aby dołączyć. Niektóre kluby są bardzo drogie, lub ich głównym celem jest sprzedaż bardzo drogich programów coachingowych. Większość klubów, w których rozmawiałem, była darmowa i otwarta dla każdego.

Należymy do jednego klubu, w którym opłata członkowska wynosi 200 dolarów rocznie. Nie wydaje mi się, żebym był na którymkolwiek z tych spotkań od lat, ale ponieważ jesteśmy członkiem, dostajemy 2% zniżki na wszystko w Home Depot. To jest warte bycia członkiem dla tego perk, i choć słyszałem, że Home Depot może być pozbycie się tego programu, to jest nadal aktywny w mojej okolicy.

Czego można się nauczyć w prawdziwym klubie nieruchomości?

Wiele osób idzie do klubów REAI do nauki lub chcą tutaj ludzie mówią o pewnych tematów. Istnieje wiele rzeczy, które można nauczyć się na spotkaniach, ale jak ze wszystkim, jakość tego, czego się nauczyć zależy od mówców i ludzi, którzy prowadzą klub.

Widziałem, że niektóre kluby wysuwają dość skandaliczne roszczenia i oferują mniej niż gwiezdne porady, ponieważ próbują sprzedać swoje własne programy coachingowe. Idą one na szok i respekt techniką marketingową, aby zwrócić na siebie uwagę, nie dbając o złe rady, które tam umieszczają. Inne kluby są bardzo uczciwe i oferują wiele wspaniałych porad.

Możesz dowiedzieć się o wielu różnych tematach na spotkaniu lub w klubie:

  • Wholesaling
  • Nieruchomości do wynajęcia
  • Flipping
  • Uwaga kupno
  • Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
  • Aukcje
  • Foreclosures
  • Znajdowanie ofert
  • Finansowanie
  • Wiele więcej

Radziłbym uczyć się z więcej niż jednego źródła i nie podniecać się zbytnio skandalicznymi roszczeniami, które mogą pochodzić z niektórych klubów, zwłaszcza jeśli próbują sprzedać bardzo drogi program coachingowy.

Z kim możesz nawiązać kontakt podczas spotkań?

Jedną z największych zalet spotkań REAI jest nawiązywanie kontaktów z ludźmi, którzy mogą być w stanie pomóc Twojemu biznesowi. Poznałem kilka fajnych osób na spotkaniach, ale znowu, bądź ostrożny i nie podniecaj się za bardzo.

Hurtownicy

Istnieje wiele hurtowników w prawdziwych klubów inwestorskich nieruchomości, które mogą być bardzo cenne dla każdego inwestora. Hurtownik znajdzie właściwości do zakupu, ale zazwyczaj nie chce naprawić i przerzucić dom lub wynająć go sami. Chcą przerzucić nieruchomość szybko, a w niektórych przypadkach, nawet bez zakupu domu. Hurtownicy wolą sprzedawać lub przypisać swoje transakcje do inwestorów, a wiele razy, domy są sprzedawane znacznie poniżej wartości rynkowej.

Jednym z głównych powodów, dla których uczestniczyłem w spotkaniach było spotkać hurtowników i rozpocząć budowanie relacji. Kluczowym składnikiem każdego inwestora udanej strategii jest znalezienie właściwości na poniżej wartości rynkowej. Nigdy nie spotkałem żadnego hurtownika na spotkaniu REAI, który sprzedał mi ofertę. Spotkałem wielu hurtowników, ale myślę, że większość z nich była bardzo nowa. Kupiłem domy od wielu hurtowników, ale poznałem ich za pomocą wielu innych środków.

Nie będzie wielu hurtowników na meetupach, ale uświadomić sobie, że mogą być bardzo nowe i po prostu uczenie się biznesu. Wiele z nich ma wysokie oczekiwania. co jest świetne, ale nie oczekuj, że tona ofert zacząć płynąć swoją drogę od każdego hurtownika można spotkać. Szacuję, że 1 z 10 osób, które nazywają się hurtownik będzie kiedykolwiek zrobić ofertę.

Pożyczkodawcy

Nie są zazwyczaj kilka twardych pieniędzy kredytodawców na spotkaniach, lub mogą nawet sponsorować lub umieścić na spotkaniu. Hard-money kredytodawców specjalizuje się w finansowaniu domu flip, ale pożyczki mogą pracować dla nieruchomości do wynajęcia, jak również w niektórych przypadkach. Używałem twardych pieniędzy kilka razy, ale wolę prywatne lub bankowe pieniądze.

Zazwyczaj można zobaczyć lokalnych kredytodawców hard money na meetupach. Nauczyłem się być bardzo ostrożny z lokalnych kredytodawców. Zdarzało mi się, że transakcje rozpadały się, ponieważ lokalny pożyczkodawca okazywał się nie mieć żadnych pieniędzy do pożyczenia! Lokalni pożyczkodawcy mogą być również znacznie drożsi niż więksi, krajowi pożyczkodawcy hard-money.

Inwestorzy

Wiele osób uważa, że inni inwestorzy nieruchomości są ich konkurencją i być ostrożnym z nich. To prawda, ale mogą one również pomóc Twojej firmie. Wiele udanych inwestorów są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami, aby pomóc innym, a oni mogą być w stanie pomóc w biznesie, jak również. Mogą być nabywcą dla swoich hurtowych transakcji, lub mogą mieć zbyt wiele transakcji sami i wyglądają sprzedać niektóre od czasu do czasu.

Spotkałbym wszystkich lokalnych inwestorów można i zaprzyjaźnić się z jak wielu, jak można. Nie musisz oddać wszystkie swoje tajemnice, ale o tych połączeń może być ogromna pomoc.

Agenci nieruchomości

Nie może być inwestor przyjazny agentów nieruchomości na meetups, jak również. Niektórzy agenci na tych spotkaniach są świetne i inne nie tak bardzo. To nie boli do sieci i rozważyć ich użycie, jeśli potrzebujesz agenta nieruchomości. Chciałbym wziąć swoje poszukiwania poważnie i nie tylko pracować z pierwszym agentem znajdziesz.

Jak znaleźć prawdziwe meetupy nieruchomości?

To może być trudne do znalezienia meetups, zwłaszcza jeśli jesteś w małym obszarze. Nie ma żadnych lokalnych spójnych meetupów przeze mnie. Muszę podróżować około godziny, aby znaleźć jeden. Znalazłem te spotkania poprzez networking. Inni inwestorzy, których znałem, powiedzieli mi o nich. Możesz również znaleźć meetupy poprzez strony takie jak Bigger Pockets, lokalne grupy inwestowania na Facebooku, Meetup.com lub wyszukiwania online.

Wnioski

REIA meetupy i kluby mogą być świetnym źródłem do nawiązywania kontaktów i nauki. Jednak nie polegałbym na nich wyłącznie w celu zapewnienia Ci wszystkich i wszystkiego, co musisz wiedzieć. Ograniczałbym również swój entuzjazm, jeśli spodziewasz się spotkać 20 osób, które będą stale przynosić ci oferty z klubów. Większość spotkań są pełne nowych inwestorów, którzy chcą się uczyć.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Kupowanie

Warto przeczytać