Last Updated on August 22, 2019

by Mark FergusonGdy

zostałem agentem nieruchomości w 2001 roku, nie byłem inwestorem nieruchomości. Skupiłem się na sprzedaży domów dla i do ludzi, ale kiedy stałem się inwestorem, licencja była ogromną pomocą. Kiedy zacząłem inwestować w nieruchomości do wynajęcia moja prawdziwa licencja nieruchomości uratował mnie tysiące dolarów na prowizje i znalazłem więcej ofert. Teraz, że przerzucam domy i kupić wynajem licencji oszczędza mi setki tysięcy dolarów rocznie w prowizjach. Licencja pozwala mi również znaleźć wiele więcej ofert, ponieważ mogę działać szybciej i zapłacić więcej niż inni inwestorzy.

Jak można stać się agentem?

Omawiam, jak trudno jest być agentem nieruchomości w tym artykule. Musisz wziąć pre-licensing klas, a następnie zdać egzamin w większości państw, aby uzyskać prawdziwą licencję nieruchomości.

Mój asystent dostał swoją licencję poprzez Real Estate Express, który również ma wielki program licencjonowania we wszystkich 50 stanach. Real Estate Express ma również jedne z najniższych cen, jakie widziałem, choć nie badałem każdą prawdziwą szkołę nieruchomości.

Odwiedź Real Estate ExpressDlaczego

staje się agentem oszczędza pieniądzeBycie

agentem nieruchomości pomogło mi ogromnie w mojej własnej strategii inwestycyjnej. Kupiłem 20 długoterminowych nieruchomości do wynajęcia, a ja robię co najmniej 15 procent cash-on-cash zwraca na wszystkich z nich. Jednym z powodów, dla których zarabiam tak wysokie zyski jest to, że mogę zaoszczędzić tysiące dolarów na każdej transakcji, będąc agentem nieruchomości. I również zrobić 20 do 30 fix i flip rocznie i zaoszczędzić tysiące dolarów na każdej z tych transakcji, jak również. Szacuję, że bycie agentem nieruchomości oszczędza mi ponad 100.000 dolarów w prowizjach na moich flipów i wynajmu rocznie. To nie obejmuje zysku zrobiłem na transakcjach, które nie dostałbym, gdybym nie był agentem.

Jak można zaoszczędzić na prowizjach?

Jeśli planujesz kupić więcej niż jeden lub dwa wynajem nieruchomości rocznie dostać swoją prawdziwą licencję nieruchomości! Jeśli nie zrobisz nic innego z licencją, z wyjątkiem zakupu własnych nieruchomości do wynajęcia, można zaoszczędzić tysiące w prowizjach rocznie. Na każdym wynajem nieruchomości kupuję, I zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, ponieważ jestem wypłacana prowizja jako kupującego agenta. Prowizja może być 2, 2.5, lub 3 procent za transakcję, ale w końcu, że dodaje się do dużo pieniędzy. Jeśli kupisz trzy domy rocznie ze średnią ceną 100.000 dolarów, będąc agentem nieruchomości może zaoszczędzić 7.500 dolarów do 9.000 dolarów rocznie.

Jeśli naprawić i przerzucić te domy, będzie więcej niż podwoić swoje oszczędności, ponieważ można zaoszczędzić prowizję, gdy sprzedajesz dom, jak również. Na niedawnym fix i flip, kupiłem dom za 105.000 dolarów i zarobił trzy procent prowizji jako kupującego agenta. Mam zamiar naprawić i przerzucić tę nieruchomość i najprawdopodobniej sprzedać go za 160.000 dolarów. Kiedy lista domu, będę zaoszczędzić kolejne trzy procent prowizji, że musiałbym zapłacić innego agenta. Na tej jednej transakcji, będę zaoszczędzić $ 7,950, bo jestem agentem nieruchomości.

Jak można uzyskać lepsze oferty?

Istnieje wiele innych korzyści z bycia inwestorem z prawdziwej licencji nieruchomości. Będąc agentem pozwala mi dostać więcej ofert, jak również. Oto kilka innych sposobów, że posiadanie licencji jest ogromną zaletą:

Dostęp do MLSAs

agent nieruchomości

, masz dostęp do MLS i może zrobić własne wyszukiwania właściwości bez konieczności polegania na agenta, aby znaleźć Ci odpowiednią ofertę. Posiadanie dostępu do MLS daje inwestorom ogromną przewagę, ponieważ nie muszą czekać na agenta, aby wysłać im aukcji. Szukam ofert co najmniej pięć razy dziennie, a ja rutynowo złożyć ofertę w tym samym dniu dom jest wymieniony. Agent może również łatwo wyciągnąć sprzedawane porównywalne informacje z MLS do obliczania wartości na nieruchomości. Obliczanie dokładnych wartości jest jedną z najważniejszych rzeczy, które inwestor musi zrobić, aby odnieść sukces.

NetworkingJako

agent nieruchomości, można bratać się z innymi agentami i ludzi w świecie

nieruchomości.

Im więcej osób znasz w branży, tym więcej osób można powiedzieć, że szukasz nieruchomości. Czasami najlepsze oferty są te, które są doprowadzone do Ciebie, a nie oferty można znaleźć samemu. Niech każdy wie, że szukasz nieruchomości inwestycyjnych i nigdy nie wiadomo, co się okaże. Kupiłem kilka właściwości, które nigdy nie były wymienione na MLS z powodu moich kontaktów w biznesie.

TaxesThe

IRS ma ograniczenia co do tego, ile pieniędzy można odliczyć na wynajem nieruchomości, jeśli nieruchomość nie jest podstawowym zadaniem. Jeśli nieruchomość jest Twoja praca podstawowa, może być w stanie odliczyć wiele więcej wydatków. Aby uzyskać więcej szczegółów, proszę zobaczyć kod podatkowy IRS.

ReputacjaJeśli

jesteś agentem nieruchomości, który robi wiele transakcji, większość agentów będzie wiedzieć, kim jesteś. Jeśli przynieść dobrą reputację dla coraz oferty zrobić, trzymając się swojego słowa, i jest niezawodny, inni agenci będą chcieli pracować z tobą na trudnych ofert. Wiele właściwości, które kupujemy mają poważne problemy i są trudne do sprzedania. Inni agenci mnie znają i wiem, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby uzyskać transakcję zrobione.

Offer priceI

już wspomniałem oszczędności prowizji na nieruchomościach inwestycyjnych, ale jest jeszcze jedna zaleta oprócz oszczędności pieniędzy. Jeśli zapisać $ 8,000 w prowizjach na fix i flip transakcji, mogę kupić tę nieruchomość za $ 8,000 więcej niż inwestor, który nie ma ich prawdziwej licencji nieruchomości może. Że oszczędności pozwala mi zapłacić więcej pieniędzy i dostać więcej ofert niż inni inwestorzy, a jednocześnie nadal zarabiać.

Jak dużo pieniędzy można zaoszczędzić?

W tym roku będę bardzo blisko do ustalenia i przerzucanie 30 domów. Oznacza to, że sprzedam 30 domów, które odwrócił, będę kupować blisko 30 domów, i kupiłem kilka nieruchomości do wynajęcia, jak również. Oto jak bardzo myślę, że mam zapisane w tym roku sam:

  • Sprzedając 30 flip I zaoszczędzić 3 procent prowizji na każdym flip, ponieważ mogę wymienić domu, zamiast innego agenta. Mój średni flip sprzedaje za 225.000 dolarów, co równa się 202.500 dolarów.
  • Kupię blisko 30 flipów, ale nie wszystkie z nich są MLS transakcji. Jeśli założę, że połowa z nich to oferty MLS i kupię je za 125.000 dolarów, zaoszczędzę 56.250 dolarów.
  • Kupię trzy wypożyczalnie o łącznej wartości około 500.000 dolarów, co pozwoli mi zaoszczędzić kolejne 15.000 dolarów.
  • I zaoszczędzić ponad 270.000 dolarów przez bycie agentem nieruchomości w tym roku na moich własnych transakcji sam.

Mam wielki zestaw z moim brokerem, gdzie dostaję 100 procent prowizji i zapłacić mu płaską opłatę każdego roku. Jeśli masz do zapłaty brokera podział prowizji może nie zaoszczędzić tyle pieniędzy.

Jak inaczej można zarabiać pieniądze?

Jestem stronniczy, ale myślę, że bycie agentem nieruchomości jest jednym z najlepszych możliwości tam. Istnieje wiele form dochodu w branży nieruchomości. Jeśli jesteś zmotywowany i poświęcony, aby to zrobić w biznesie, można zrobić poważne pieniądze. Nie będę wchodzić w szczegóły w tym artykule, ale oto niektóre z różnych obszarów, które mogą generować dochód.

Zarządzanie nieruchomościamiJeśli

chcesz

być poważnym inwestorem, będziesz chciał menedżera nieruchomości do obsługi swoich nieruchomości czynszowych w pewnym momencie. Jeśli rozpocząć własną firmę zarządzania nieruchomościami, można zarządzać swoimi właściwościami i innymi właściwościami, jak również. Nie tylko są oszczędności dziesięć procent miesięcznie na czynsz przychodzi przez robienie własnego zarządzania, ale można również zarobić dodatkowe środki pieniężne poprzez zarządzanie innymi właściwościami inwestorów.

Retail SalesTo

jest najczęstszym sposobem zarabiania pieniędzy jako agent. Sprzedaż detaliczna obejmuje aukcji domów dla prywatnych sprzedawców i sprzedaży domów do nabywców. Jeśli jesteś oddany i traktować to jako prawdziwą pracę, można zarobić dużo pieniędzy. Wielu agentów zrobić ponad 100.000 dolarów rocznie i bardzo najlepsze zrobić znacznie więcej niż to.

Commercial SalesCommercial

nieruchomości wymaga znacznie więcej doświadczenia i wiedzy niż mieszkalnych. Trudno jest włamać się do komercyjnych, chyba że zaczniesz z komercyjnej firmy, która może mentor cię. Doświadczeni i udane komercyjnych agentów można łatwo zrobić setki tysięcy dolarów rocznie.

Sprzedaż REOREO

właściwości zostały zamknięte na i wrócili do banku. REO agentów lista i zarządzać tymi domami dla banków. Agenci mogą zrobić bardzo lukratywne życie, jeśli pracują z odpowiednimi bankami. To może trwać lata, aby zbudować swoją firmę i podaż jest określona przez jak wiele domów są zamknięte na. Agenci REO nie mogą kupić własne aukcje, jak to jest konflikt interesów.

Krótka sprzedaż:

Krótka sprzedaż

domy są wymienione przez prywatnych sprzedawców, którzy sprzedają dom za mniej niż są winni bankowi. Istnieje ogromny rynek dla krótkiej sprzedaży i wielu agentów zrobić wielkie życie specjalizuje się w tej dziedzinie. To wymaga dużo cierpliwości i staranności, aby zamknąć krótkiej sprzedaży, ponieważ banki mają wiele wymagań i mogą trwać miesiące, aby zatwierdzić krótką sprzedaż.

Broker Opinie Cena (BPOs)

BPO jest jeden do trzech stron raportu używanego do określenia wartości na właściwości, ale nie jest ocena. Licencjonowani agenci mogą wypełnić BPO dla różnych klientów, w tym banków. Agenci są zwykle wypłacane między 30 dolarów i 80 dolarów za zamówienie. Niektórzy agenci zarabiają na życie tylko uzupełniając BPO. Jest to świetny sposób dla agentów, aby uzupełnić swoje dochody podczas nauki biznesu.

Real Estate Express

Real Estate Express to prawdziwa szkoła nieruchomości, która zapewnia zajęcia online w wielu stanach. Trzech agentów w moim zespole

... Visit SiteConclusionIstnieje

wiele sposobów, aby zarabiać pieniądze jako agent nieruchomości. Nawet jeśli chcesz tylko kupić lub sprzedać kilka własnych aukcji każdego roku, uważam, że staje się agentem nieruchomości jest tego warte.

Build a Rental Property Empire

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Nieruchomości, House Flipping, Nieruchomości do wynajęcia

Warto przeczytać