Ostatnio aktualizowane 14 października 2019 r. przez Mark Ferguson

Kupiłem ponad 30 nieruchomości w zeszłym roku, a ja kupiłem wszystkie z nich poniżej wartości rynkowej. Kupiłem domy, aby przerzucić i właściwości, aby trzymać jako wynajem. Jedną z największych zalet nieruchomości jest to, że można ją kupić za mniej niż jest warta. Każdy kawałek nieruchomości jest inny. Nieruchomość jest trudne do wyceny, a każdy sprzedawca ma inne motywacje. To stwarza możliwości, aby uzyskać wspaniałe oferty na nieruchomości. Istnieje wiele różnych sposobów, aby kupić domy poniżej rynku, a oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

10 Wskazówki dotyczące zakupu nieruchomości poniżej Fair Market Value

1. Nie ignoruj MLS

MLS oznacza Multiple Listing Service i jest przede wszystkim, gdzie agenci nieruchomości listy domów na sprzedaż. Wielu inwestorów powie Ci, że to niemożliwe, aby znaleźć oferty na MLS, To nie jest prawda. Kupiłem wiele domów z MLS każdego roku, a tam są oferty tam, jeśli wiesz, jak je znaleźć.

2. Dowiedz się swój rynek jak nikt inny

Kluczem do uzyskania wspaniałej oferty jest wiedzieć, co to jest wspaniała oferta. Wiele osób zakłada każdy dom, który jest wymieniony na sprzedaż przez właściciela lub że jest bank wykluczenia jest wielka sprawa. Oni rodzaj sprzedaży nie określa transakcji: cena domu określa ofertę. Im więcej nauczysz się cen rynkowych i tego, co jest świetną ofertą, tym lepiej będziesz.

3. Bądź gotowy do działania szybko!

Kiedy kupuję domy z MLS lub z jakiegokolwiek innego źródła, jestem skłonny do podejmowania decyzji bardzo szybko. Jeśli muszę czekać kilka dni, aby myśleć o tym, lub jeśli muszę przynieść mój wykonawca przez dom, aby uzyskać ofertę, lub jeśli mam agenta, który nie może pokazać mi dom na trzy dni, będę przegapić na transakcji. Musisz być gotowy do działania szybko i zdecydowanie.

4. Nie bój się sieci

Kupiłem domy z wielu miejsc, a najlepszym sposobem na znalezienie ofert jest mieć je przyniósł do mnie. Miałem innych agentów (jestem Realtor), firm tytułowych, kredytodawców, wykonawców, przyjaciół i rodziny wysłać mi oferty. Jeśli chcesz kupić domy, nie można się bać, aby powiedzieć innym, że szukasz i dać ci znać, jeśli wiedzą o czymś.

5. Twoja reputacja jest złotem

Powodem, dla którego inni agenci są gotowi wysłać mi oferty jest to, że wiedzą, że jestem człowiekiem mojego słowa. Nie będę próbował wykręcić je na kilka dolarów lub szarpać ich sprzedawcy wokół. Robię to, co mówię, a oni wiedzą, że mogą na mnie liczyć. Zbudowałem mój biznes dla długoterminowego sukcesu, a nie zrobić kilka transakcji.

6. Usuwanie warunków może dostać więcej ofert

Kiedy składam oferty, rzadko mam kontrole warunkowe, chyba że jest to duża transakcja handlowa. I zamknąć szybko, zamknąć bez kłopotów, i mogę oszacować naprawy bez inspekcji w większości przypadków. Nie polecam tego dla początkujących inwestorów, ale może to być świetna taktyka dla tych, którzy mają wystarczająco dużo doświadczenia, aby wiedzieć, w co się pakują.

7. Znajdź hurtowników!

Szczerze mówiąc, większość hurtowników nigdy nie wyśle Ci ofertę wartą zrobienia, ale jest kilka świetnych tam. Sztuką jest przesiewanie przez złych bez coraz tak sfrustrowany zrezygnować! Kupiłem wiele ofert od hurtowników w ciągu ostatnich kilku lat, i są one łatwe oferty, ponieważ hurtownik robi całą pracę znalezienie ich.

8. Wykształcić swoje pieniądze

Innym hold up, że wielu inwestorów uruchomić w jest znaleźć ofertę, ale nie mają pieniędzy, aby go kupić. Musisz nauczyć się swojego rynku i dowiedzieć się, jak znaleźć oferty, ale nic z tego nie robi nic dobrego, jeśli nie można kupić żadnej z tych ofert. Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, to porozmawiać z kredytodawcą. Oni mogą powiedzieć, gdzie stoisz i co trzeba zrobić, aby uzyskać kwalifikacje. Jeśli regularne kredytodawcy nie będzie działać, porozmawiaj z lokalnym kredytodawcą, hard-money kredytodawcy, lub znaleźć prywatnego kredytodawcy.

9. Poznaj koszty naprawy

Nie będziesz miał czasu, aby przeciągnąć wykonawcę wraz z tobą, aby spojrzeć na każdy dom, aby upewnić się, że wiesz, co to będzie kosztować, aby naprawić. Możesz nie być w stanie uzyskać wykonawcę, aby przejść spojrzeć na bardzo wielu domów z tobą. Jednym z zadań jako inwestor jest dowiedzieć się, jakie koszty będą naprawić właściwości, tak aby wiedzieć, jak dobry z oferty są.

10. Stwórz listę sposobów będzie znaleźć oferty

Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć oferty. Nie należy skupiać się tylko na jednym. Powinieneś szukać hurtowników, patrząc na MLS, patrząc na aukcje, patrząc na sprzedaż przez właściciela, i robi swój własny marketing, aby znaleźć właściwości. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze oferty, to nie jest łatwe!

Wnioski

Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć oferty, ale znalezienie oferty nie jest jedyną barierą do sukcesu w branży nieruchomości. Musisz wiedzieć, jak zapłacić za nie, jak przekonać sprzedającego do sprzedaży do Ciebie, i wiele innych rzeczy. Musisz także wiedzieć, co to jest umowa, która wielu potencjalnych inwestorów nieruchomości ignorować. Kupowanie nieruchomości poniżej wartości rynkowej jest jedną z najlepszych części inwestowania w nieruchomości, ale to nie jest łatwe i wymaga ciężkiej pracy, aby uzyskać oferty zrobić.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Nieruchomości, Kupno

Warto przeczytać