Ostatnia aktualizacja 15 sierpnia 2022 r.

Teraz może być idealny czas na sprzedaż swojej nieruchomości do wynajęcia w Milwaukee. Zapasy są ograniczone, a popyt ze strony inwestorów jest wysoki, co ma sens, gdy spojrzymy na statystyki rynku nieruchomości w Milwaukee:

 • Populacja, wartości nieruchomości i mediana dochodów gospodarstw domowych są na wzrost w Milwaukee (Data USA).
 • Wartości domów w Milwaukee wzrosły o około 75% w ciągu ostatnich 5 lat, oferując sprzedawcom możliwość zysku poprzez sprzedaż i przekształcenie kapitału własnego w gotówkę (Zillow).
 • Czynsze w Milwaukee rosną z roku na rok, co jest świetną wiadomością dla każdego nabywcy nieruchomości (Zumper).

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość do wynajęcia w Milwaukee, masz szczęście. Warunki rynkowe są dojrzałe dla sprzedających i możesz otrzymać wiele ofert. Jednak przed wystawieniem nieruchomości na sprzedaż, ważne jest, aby zrozumieć swoje opcje szybkiej sprzedaży i uczciwej ceny.

Twoje opcje sprzedaży nieruchomości do wynajęcia w Milwaukee

Sprzedaż nieruchomości zajmowanej przez najemcę ma swoje zalety i wady, dlatego niektórzy właściciele starają się skłonić najemców do opuszczenia nieruchomości przed zakończeniem najmu. Przemyśl sprawy i zbadaj 2 ważne tematy:

 1. Zrozum swoje obecne warunki najmu i co one oznaczają dla Ciebie i najemcy. Niektóre umowy najmu pozwalają na wcześniejsze zakończenie umowy z odpowiednim wyprzedzeniem. Innym razem, możesz być zmuszony uciec się do eksmisji, jeśli najemca naruszył warunki najmu - takie jak niepłacenie czynszu na czas lub nie dbanie o nieruchomość - i nie zgadza się na opuszczenie mieszkania.
 2. Zrozum prawo własności i najmu w Wisconsin, aby upewnić się, że podejmujesz wszystkie niezbędne kroki prawne.

Następnym krokiem jest podjęcie decyzji o najlepszych opcjach sprzedaży nieruchomości do wynajęcia w Milwaukee:

1. Sprzedaj swojemu najemcy

Sprzedając do najemcy oznacza, że nie trzeba wymieniać nieruchomości na Multiple Listing Service (MLS), przejdź przez agenta nieruchomości, lub zrobić wszelkie naprawy / aktualizacje do nieruchomości. To może zaoszczędzić czas i pieniądze i uniknąć wszelkich potencjalnych kłopotów związanych z pokazaniem nieruchomości do wielu potencjalnych nabywców.

Wystarczy upewnić się, że najemca-kupujący jest wstępnie zatwierdzony do kredytu hipotecznego, i użyć właściwego kontraktu zakupu nieruchomości dla Twojej okolicy.

2. Zapłać najemcy, aby opuścić wcześniej

Gotówka za klucze jest rodzajem zachęty oferowanej najemcom, aby przekonać ich do opuszczenia nieruchomości wcześnie. Chodzi o to, że najemca otrzyma pewną kwotę pieniędzy (zwykle równą jednemu lub 2 miesiącom czynszu) w zamian za pozostawienie nieruchomości w dobrym stanie i przekazanie kluczy.

Może to być świetna opcja dla sprzedawców, którzy muszą dokonać napraw lub aktualizacji nieruchomości przed wystawieniem jej na sprzedaż.

3. Poczekaj na wygaśnięcie umowy najmu

Czasami może być konieczne, aby poczekać na wygaśnięcie umowy najmu przed sprzedażą nieruchomości. Oczywiście, możesz wystawić nieruchomość na sprzedaż kilka miesięcy przed zakończeniem najmu. Ta opcja pozwala sprzedać nieruchomość bez konieczności płacenia za koszty przeprowadzki najemcy.

Istnieją jednak pewne zagrożenia związane z czekaniem na sprzedaż. Warunki rynkowe mogą się zmienić na korzyść kupujących, co utrudni sprzedaż nieruchomości po dobrej cenie. Dodatkowo, możesz przegapić potencjalne możliwości szybszej sprzedaży, jeśli będziesz czekać, aż najem się skończy.

4. Sprzedaj z najemcą na miejscu

Roofstock to platforma internetowa, z której korzysta wielu właścicieli nieruchomości, aby sprzedać domy do wynajęcia w Milwaukee. To proste, aby reklamować swój dom podczas posiadania najemcy, a nie będziesz musiał spędzać czasu i pieniędzy próbując przekonać najemcę do opuszczenia:

 • Kontynuuj zbieranie dochodów z wynajmu, aż do zamknięcia transakcji.
 • Mieć większy, globalny basen potencjalnych nabywców, a nie ograniczać się do tych lokalnych do MLS.
 • Płać konkurencyjne prowizje nieruchomości-3% w przeciwieństwie do typowych 5% lub 6%.
 • Zobacz, za co sprzedają się inne nieruchomości do wynajęcia w Milwaukee na rynku Roofstock i wyprzedź konkurencję.Co powinieneś zrobić przed sprzedażą nieruchomości do wynajęcia

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość w Milwaukee szybko i za najwyższą cenę, jest kilka rzeczy, które powinieneś zrobić:

 • Skomponuj pakiet kupującego z ważnych dokumentów, w tym kopię umowy najmu i rolki czynszu najemcy, raporty finansowe, takie jak zestawienie zysków i strat (P&L), listę sprzedawców i historię konserwacji oraz podsumowanie wszystkich napraw kapitałowych i ulepszeń wykonanych w ciągu ostatnich kilku lat. To da potencjalnym nabywcom pewność, że kupują bezproblemową nieruchomość do wynajęcia.
 • Miej profesjonalną inspekcję nieruchomości i dokonaj wszelkich potrzebnych napraw przed czasem. Robiąc to, można uniknąć kupującego próbuje obniżyć swoją cenę wywoławczą.
 • Wyjaśnij swoim najemcom, że nieruchomość jest na sprzedaż, jak pokazy będą obsługiwane, a proces przekazywania ich istniejącej dzierżawy i depozytu bezpieczeństwa do nowego właściciela. To pomoże ułatwić przejście dla najemców i uczynić je bardziej prawdopodobne do współpracy z pokazami.
 • Oblicz swoje potencjalne zobowiązania podatkowe z tytułu podatku od zysków kapitałowych i zbadaj możliwość skorzystania z wymiany 1031 z odroczonym terminem płatności podatku poprzez zakup zastępczej nieruchomości inwestycyjnej w dowolnym miejscu w USA. Może to być sprytny ruch dla niektórych sprzedawców, ponieważ pozwala im odroczyć płacenie podatku od sprzedaży i ponownie zainwestować te pieniądze w inną nieruchomość.Jak wycenić nieruchomość inwestycyjną na sprzedaż w Milwaukee

Wyceniając nieruchomość na sprzedaż w Milwaukee, ważne jest, aby być konkurencyjnym w stosunku do ceny za stopę kwadratową. Ale chcesz również podkreślić wyniki finansowe nieruchomości dla potencjalnych nabywców, aby uzyskać szybkie zamknięcie w doskonałej cenie:

 • Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest obliczanie stopy cap. Odbywa się to poprzez podzielenie dochodu operacyjnego netto (NOI) przez cenę wywoławczą. Porównując ten wskaźnik do podobnych nieruchomości na sprzedaż w Twojej okolicy, możesz zapewnić, że Twoja nieruchomość jest wyceniana konkurencyjnie.
 • Innym sposobem, aby sprzedać potencjalnych nabywców na swojej nieruchomości jest podkreślenie jego cash-on-cash powrót. To pokaże im, jak wiele pieniędzy ich zaliczka będzie generować, biorąc pod uwagę dzisiejsze stopy procentowe.
 • Wreszcie, może chcesz określić swoją własność po wartości naprawy (ARV). Jest to wartość nieruchomości, jeśli były zrobić wszystkie niezbędne naprawy. Robiąc to, możesz pokazać kupującym natychmiastowy kapitał, który otrzymaliby po zakończeniu wszystkich prac konserwacyjnych.

Uzyskaj bezpłatną wycenę i konsultację dla swojej nieruchomości w Milwaukee.

Warto przeczytać