Stany Zjednoczone mają jeden z najlepszych rynków do inwestowania w nieruchomości na świecie. Ceny są stosunkowo tanie, finansowanie jest zazwyczaj proste, a prawo jest jasne, kto jest właścicielem ziemi. Wielu obcokrajowców chce inwestować w nieruchomości w USA, ale nie wie od czego zacząć. Nie ma żadnych ograniczeń dla cudzoziemców kupujących nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Jednak to nie znaczy, że będzie to łatwe. Istnieją rzeczy do rozważenia, takie jak podatki, finansowanie, zarządzanie i wiele innych.

Dlaczego Stany Zjednoczone są jednym z najlepszych miejsc na świecie do inwestowania w nieruchomości?

Rozmawiałem z wieloma zagranicznymi inwestorami poprzez coaching, komentarze na blogu lub w moim podcaście. Stany Zjednoczone mają bardzo unikalny system kupowania nieruchomości. W większości rejonów świata nie można uzyskać 30-letniego kredytu hipotecznego. 25-letni kredyt hipoteczny to maksymalny okres, jaki można uzyskać, ale to też nie jest dostępne wszędzie. Stany Zjednoczone mają również świetne współczynniki czynszu do wartości w wielu częściach kraju. Uzyskanie 1000 dolarów czynszu miesięcznie w domu, który jest wart 100 000 dolarów nie jest rzadkością. Niektóre rynki różnią się od innych, ale jeśli spojrzeć na innych częściach świata, takich jak Anglia, Australia, Kanada, i wiele innych, te numery są prawie niemożliwe do znalezienia. Z systemem nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, jest to również bezpieczne i łatwe do zakupu domu. USA ma również bardzo stabilną gospodarkę i rząd w porównaniu z wieloma częściami świata. Jest tam rosnąca populacja, a rząd zachęca do posiadania domu.

Czy cudzoziemcy mogą legalnie kupować nieruchomości w USA?

Nie ma prawa, które zabraniałoby obcokrajowcom kupowania nieruchomości w Stanach Zjednoczonych lub uzyskania kredytu. Nie oznacza to jednak, że łatwo jest uzyskać pożyczkę lub znaleźć pożyczkodawcę, który udzieli pożyczki obcokrajowcowi. Większość informacji, które znalazłem na ten temat jest w odniesieniu do polityki kanadyjskiej, ponieważ obywatele kanadyjscy są najbardziej powszechne cudzoziemców próbuje kupić nieruchomość w USA.

Jak trudno jest uzyskać pożyczkę?

Większość amerykańskich banków nie chce pożyczać pieniędzy obcokrajowcowi, który nigdy nie płacił podatków w USA, nie ma stałego adresu w USA i nie ma żadnych powiązań z krajem. Jest to oczywiście będzie o wiele większe ryzyko dla kredytodawców, gdy pożyczają pieniądze obcokrajowcowi, który mieszka poza krajem i nie ma żadnych powiązań z USA. Jest to również trudne dla Kanadyjczyka lub innego obcokrajowca, aby uzyskać pożyczkę w swoim kraju na nieruchomości w innym kraju. Większość kredytodawców nie chce pożyczać poza ich krajem ojczystym lub może nawet nie być w stanie pożyczyć w zależności od prawa i przepisów tego kraju.

Chociaż może to nie być łatwe, jest to możliwe dla Kanadyjczyka lub innego cudzoziemca, aby uzyskać pożyczkę na nieruchomości w USA. Istnieją banki, które będą pożyczać Kanadyjczykom, którzy mogą udowodnić dochody i historię pracy podobnie jak obywatel USA musiałby zrobić. Problemem może być znalezienie banku, który to zrobi, tak jak ja musiałem znaleźć pożyczkodawcę portfela, który finansowałby więcej niż cztery nieruchomości do wynajęcia. Znalazłem bank, który specjalizuje się w pomaganiu Kanadyjczykom w uzyskiwaniu kredytów na nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Bank RBC twierdzi, że są najlepsi w zaczepianiu Kanadyjczyków z amerykańskimi kredytodawcami, aby ułatwić finansowanie. Ja osobiście nie mam doświadczenia z nimi i nie mają żadnego związku z nimi. Wiele lokalnych kredytodawców będzie również pożyczyć do cudzoziemców.

Ile kosztuje pożyczka w USA dla obcokrajowców?

W Stanach Zjednoczonych koszt uzyskania kredytu obejmuje opłatę wstępną, opłatę za wycenę, certyfikaty powodziowe, opłaty rejestracyjne, opłaty za zamknięcie, przedpłacone odsetki i ubezpieczenie. Te pozycje mogą z łatwością osiągnąć 2 do 3 procent kwoty kredytu hipotecznego dla obywatela USA, ale koszty mogą być wyższe dla obcokrajowca ze względu na zwiększoną pracę i ryzyko, które bank bierze na siebie. Stopy procentowe będą najprawdopodobniej wyższe, jak również koszty zamknięcia. Jeśli próbujesz inwestować w USA z innego kraju, nie oczekuj, że dostaniesz te same warunki i stawki, które dostanie obywatel USA.

Jak działają podatki od nieruchomości dla obcokrajowców?

Nieruchomości do wynajęcia mają wielkie korzyści podatkowe dla obywateli USA, ale podatki są trudną częścią dla każdego obcokrajowca kupującego nieruchomość w Stanach Zjednoczonych. Stany Zjednoczone będą wymagać od obcokrajowca płacenia podatków w USA od zysków z nieruchomości. Cudzoziemiec może być również zobowiązany do płacenia podatków w swoim kraju. Stany Zjednoczone i Kanada mają umowę, która spełnia niektóre z tych obaw dotyczących podatków dochodowych dla obywateli kanadyjskich. Chciałbym porozmawiać z profesjonalistami podatkowymi w obu krajach przed zakupem jakiejkolwiek nieruchomości, ponieważ nie jestem księgowym ani nie oferuję porad prawnych.

Koszty podróży

Musisz wziąć pod uwagę koszty podróży do każdej inwestycji, chyba że nigdy nie planujesz zobaczyć nieruchomość. Jedną z rzeczy, cudzoziemcy muszą rozważyć jest ich ubezpieczenie zdrowotne może nie obejmować ich, gdy podróżują za granicę do USA. Jeśli mieszkasz w kraju z bezpłatną opiekę zdrowotną, że może mieć zastosowanie tylko wtedy, gdy jesteś w swoim kraju. Musisz również wziąć pod uwagę koszty biletów lotniczych, hoteli i innych kosztów podróży, gdy patrzysz na nieruchomości w USA.

Czy można uzyskać świetną ofertę na domy w USA?

Myślę, że największym problemem dla każdego zagranicznego inwestora jest możliwość szybkiego działania, aby uzyskać świetną ofertę. Ja dostaję świetne oferty na moje wynajmy, ponieważ mogę działać bardzo szybko na oferty, które pojawiają się w mojej okolicy. Znam ten obszar bardzo dobrze i znam wartości domów bardzo dobrze. Dla obcokrajowca, aby uzyskać świetną ofertę, może nie być czasu, aby zobaczyć dom osobiście, chyba że jesteś już w kraju. Jeśli jesteś w kraju, wielka oferta nie może wyskoczyć podczas wizyty. To może zająć mi miesięcy, aby znaleźć odpowiednią ofertę. Najlepszą opcją może być znalezienie agenta nieruchomości, któremu można zaufać, aby znaleźć wielką ofertę dla Ciebie. Może trzeba również znaleźć wielki zarządca nieruchomości do zarządzania domem dla Ciebie.

Jak wybrać odpowiedni rynek w USA?

Jedną z najtrudniejszych części o inwestowaniu w innym kraju jest podjęcie decyzji, gdzie inwestować w tym kraju. Nie wszędzie w USA jest tak samo. Można zapłacić 2.000.000 dolarów za dom w San Francisco lub 20.000 dolarów za dom w Detroit. Gospodarki są różne, prawa są różne, a podatki są różne w każdym stanie.

Sugerowałbym, aby spróbować zainwestować gdzieś, gdzie masz połączenie, jeśli to możliwe. Czy znasz kogoś mieszkającego w USA? Czy mogliby oni pomóc Ci nauczyć się dzielnic i przynajmniej dać Ci jakieś informacje na temat okolicy. Jeśli masz połączenie, nie inwestowałbym w tym obszarze od razu. Zbadałbym go, aby dowiedzieć się, czy jest to przyzwoity rynek.

Jeśli nie masz żadnych połączeń lub jakichkolwiek połączeń w przyzwoitych rynkach, może trzeba szukać na własną rękę. To może zająć trochę czasu i pracy decydując, gdzie chcesz inwestować. Mam masywny film YouTube, który złożyłem razem na długodystansowych inwestycji można sprawdzić poniżej:

Czy istnieje łatwiejszy sposób?

Możesz nie mieć czasu lub chęci, aby szukać dobrego rynku i dobrych czynszów. Istnieją łatwiejsze sposoby, ale nie będą one miały takie same zwroty jak robienie tego samemu. Wynajem pod klucz może być jednym ze sposobów inwestowania w nowy rynek bez wykonywania tak dużo pracy. Wynajem pod klucz są zazwyczaj przebudowane, wynajęte i profesjonalnie zarządzane. Właściwości te zazwyczaj mają przepływ gotówki, ale trudno jest dostać wielką ofertę na nich.

Wnioski

Ze względu na unikalny rynek mieszkaniowy w Stanach Zjednoczonych, to może być warte dla wielu inwestorów zagranicznych, aby kupić domy w USA. Nie będzie to łatwe do zrobienia, i trudno mi powiedzieć, czy jest to warte wszystkich kłopotów dla cudzoziemców do inwestowania w Stanach Zjednoczonych, czy nie. Widzę jednak, że obcokrajowcy kupują wiele nieruchomości w USA, więc prawdopodobnie jest to dobry interes dla niektórych. Jedną rzeczą, której się nauczyłem, jest to, że trzeba trochę pracy, badań i zaufania, aby stać się inwestorem, który z powodzeniem inwestuje poza granicami własnego kraju.

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Kupno

Warto przeczytać