Ostatnio aktualizowane 17 września 2019 przez Mark Ferguson

Potrzeba dużo ciężkiej pracy, aby zaoszczędzić 100 000 $ lub musisz mieć dużo szczęścia, aby 100 000 $ wpadło ci w kolana. Kiedy masz już 100 000 $, może być jeszcze trudniej zobowiązać się do inwestowania go i nie dmuchania go na dobra materialne. Gdybym miał dodatkowe 100.000 dolarów do zainwestowania, wiem dokładnie, co bym z nimi zrobił; zainwestował je w nieruchomości. W rzeczywistości inwestuję wszystkie moje pieniądze w nieruchomości. Czy zainwestowałem w fix i flip lub wynajem nieruchomości zależy od mojej obecnej sytuacji.

Dla innych istnieje wiele czynników, które określają, jak i kiedy należy zainwestować 100.000 dolarów. Moją specjalnością jest inwestowanie w nieruchomości z powodu niesamowitych zwrotów czynszów i flipping może produkować. Jestem agentem nieruchomości i mam dużą przewagę nad wieloma nowymi inwestorami nieruchomości. Ten artykuł będzie opisać, dlaczego uważam, że nieruchomości jest tak wielka inwestycja dla mnie i czy byłoby to dla Ciebie, jak również.

Dlaczego nieruchomość jest moim najlepszym wyborem do inwestowania 100.000 dolarów?

Istnieje wiele sposobów na inwestowanie pieniędzy w nieruchomości i to jest jeden powód, dlaczego kocham kupować domy. Głównym powodem, dla którego kocham nieruchomości jest wielki powrót można uzyskać, jeśli jesteś gotów zrobić trochę pracy. Jestem właścicielem 13 nieruchomości do wynajęcia i naprawić i przerzucić około 10 domów rocznie. Na moich czynszów mam tendencję do uzyskania 20 procent gotówki na gotówce zwraca lub więcej. Na moich flipów I średnio ponad 30.000 dolarów zysku na każdym z nich.

To nie jest łatwe, aby uzyskać te zwroty na wynajem i zrobić tyle pieniędzy na każdym flip. To pomaga, że jestem agentem nieruchomości i byłem inwestowania przez wiele lat. To nie znaczy, że początkujący lub początkujący inwestor nie może zrobić wielkie pieniądze z nieruchomościami, jeśli robią swoją pracę domową, ciężko pracować i są cierpliwi. Podczas inwestowania pieniędzy na giełdzie jest bardzo trudno uzyskać zyski, które dostaję i jest jeszcze więcej korzyści z inwestowania w nieruchomości, które wieją giełdzie daleko.

Jaki jest najlepszy sposób, aby zainwestować 100.000 dolarów w nieruchomości?

Istnieje wiele sposobów, aby inwestować w nieruchomości. Oprócz flipping i wynajem nieruchomości, jest prywatny inwestowanie pieniędzy, REITs, notatki i więcej. Wybór najlepszej opcji nie jest łatwe, ponieważ każdy ma inne cele i każdy jest gotów poświęcić różną ilość czasu, aby nauczyć się inwestować i zakończyć inwestycje. Oto szybki podział najbardziej popularnych sposobów inwestowania w nieruchomości.

 • Flipping: flipping domy wymaga dużo pracy i dużo doświadczenia, aby zarabiać pieniądze. Flip jest zakup domu bardzo tanie, naprawiając go i sprzedając go z zyskiem. Flipping jest bardziej pracą niż inwestowaniem i zazwyczaj potrzeba dużo kapitału, aby zacząć.
 • Nieruchomości do wynajęcia: inwestowanie w nieruchomości do wynajęcia może być bardzo zaangażowane lub bardzo hands off. Lubię kupować nieruchomości poniżej wartości rynkowej, a następnie dokonywać napraw, co wymaga czasu i pieniędzy. Im taniej kupuję nieruchomości, tym większy przepływ gotówki jestem w stanie stworzyć. Jeśli szukasz łatwiejszego sposobu na zakup nieruchomości do wynajęcia; klucz wynajem zajmuje bardzo mało czasu i są głównie ręce off.
 • Prywatne pieniądze: prywatne pieniądze jest, gdy jeden inwestor pożycza pieniądze do innego inwestora w celu inwestowania w nieruchomości. Prywatne pieniądze mogą być bardzo hands off po znalezieniu wielkiego inwestora. Znalezienie świetnego inwestora może zająć trochę czasu, a jeśli inwestor nie wywiązuje się ze swoich obietnic, inwestowanie za prywatne pieniądze może stać się koszmarem.
 • Notatki: kupno notatek jest również w większości przypadków nieobciążające, ponieważ nie kupuje się nieruchomości. Kupno obligacji wiąże się z zakupem kredytu hipotecznego i staniem się bankiem. Jeśli jednak kredytobiorca przestanie dokonywać płatności, może być konieczne zamknięcie domu, co staje się bardzo uciążliwe.
 • REITs: REITs są bardziej jak inwestowanie na giełdzie niż inwestowanie w nieruchomości. Kupujesz akcje REIT, które dają ci kawałek prawdziwego zaufania nieruchomości. Z REIT zarządzanie jest pod opieką dużej firmy i nie trzeba się martwić o podjęcie odpowiedzialności za nieruchomość. Jednakże, rezygnujesz z całej kontroli nad inwestycją i musisz mieć nadzieję, że wybrałeś dobrego menedżera.

Mimo, że istnieje wiele sposobów inwestowania w nieruchomości, ten artykuł będzie koncentrować się na inwestowaniu $ 100,000 do wynajmu nieruchomości i naprawić i flip, ponieważ uważam, że zapewniają one najlepsze zyski. Biorą one również najwięcej pracy, które moim zdaniem jest dobrą rzeczą. Jeśli inwestujesz dla swojej przyszłej emerytury i utrzymania Myślę, że to powinno zająć trochę pracy!

Dlaczego nieruchomości czynszowe są jak ja bym zainwestował 100.000$?

Figuring out najlepszą inwestycję dla Ciebie zależy od tego, ile czasu masz do nauki i wdrożenia. Im więcej czasu masz, zwykle tym więcej pieniędzy można zarobić i lepsze zyski otrzymasz. Myślę, że nieruchomości czynszowe są najlepszą inwestycją, jeśli masz pieniądze i czas, aby nauczyć się właściwego sposobu inwestowania w nich. Po zakupie wynajmu i dostać je skonfigurować z wielkich najemców lub menedżerów nieruchomości, zajmują one bardzo mało pracy.

Wydaję około 30.000 dolarów do 35.000 dolarów w gotówce na każdy wynajem, który kupuję. Finansuję moje wypożyczalnie z 20 procent w dół i dokonać napraw, aby dodać wartość. Czynsze w mojej okolicy produkują około 500 dolarów miesięcznie w przepływach pieniężnych, co równa się 6.000 dolarów rocznie. Kupuję moje nieruchomości od $80,000 do $135,000 i wynajmuję je od $1,200 do $1,500 miesięcznie. 20 procent gotówki na zwrot gotówki jest dość niesamowite, ale jest coraz trudniej znaleźć tego typu oferty w mojej okolicy. Jednak, nawet przy znacznie niższych zwrotów nieruchomości wynajmu mają wiele zalet oprócz gotówki na zwrot gotówki.

 • Czynsze mają wielkie korzyści podatkowe.
 • Właściwości będą najprawdopodobniej docenić w czasie.
 • Jestem spłacania kredytów i zyskując kapitał każdego miesiąca.
 • Czynsze będą najprawdopodobniej iść w górę w czasie.
 • Czynsze mogą być zakupione poniżej wartości rynkowej dając Ci natychmiastowy kapitał.

Aby zobaczyć wszystkie zalety wynajmu nieruchomości, pokażę ci numery na wynajem nieruchomości 7, który kupiłem dwa lata temu. Kupiłem ten dom jako krótkiej sprzedaży i to było palenie umowy.

 • Cena zakupu $113,000
 • Naprawy $8,000
 • Koszty zamknięcia z kieszeni $500 (sprzedawca zapłacił $2,000)
 • Zaliczka $22,600
 • Prowizja, którą zrobiłem -$3,000
 • Całkowita gotówka wydana $ 28,100

Wynająłem ten dom za $1,400 miesięcznie wkrótce po naprawach zostały wykonane i został wynajęty do tych samych najemców na prawie dwa lata.

Nie tylko robię ponad 20 procent na gotówce, którą zainwestowałem z wynajmu, ale kupiłem dom poniżej rynku i dodał wartość z napraw. Dom został ostatnio wyceniony na 195.000 dolarów i byłem w stanie wyciągnąć 52.000 dolarów w gotówce na refinansowanie. Nawet po refinansowaniu dom płynie gotówką co miesiąc (teraz zarabia mniej niż 500 dolarów miesięcznie).

Wiele okoliczności zbiegło się razem, aby uczynić ten wielki wynajem. Te oferty nie są łatwe do znalezienia i nie są łatwo dostępne na każdym rynku. Jednak uzyskanie połowy zwrotu, który zrobiłem, nadal będzie to świetna oferta dla większości ludzi. Oto spojrzenie na całkowity zwrot widziałem w ciągu dwóch lat na tej nieruchomości.

Zwroty z zakupu domu poniżej rynku

Wartość domu po zakupie i po naprawach: $155,000.

Naprawy i cena zakupu plus koszty zamknięcia: $121,500

Wartość zyskał 33.500 dolarów, co równa się 59, 6 procent zwrotu rocznie.

Zwroty z aprecjacji

Aktualna wartość domu na podstawie wyceny: $195,000

Wzrost wartości domu w ciągu dwóch lat: $40,000.

To jest 71 procent zwrotu rocznie w ciągu dwóch lat.

Zwrot z uzyskanego dochodu z wynajmu

Dochód z wynajmu w ciągu roku: $16,800.

Wydatki rocznie: $8,440 (hipoteka, podatki, ubezpieczenie, zarządzanie nieruchomością i utrzymanie)

Zysk z dochodu z nieruchomości nerkowej: 8.360 dolarów, co daje 29,7 procent zwrotu.

Liczba ta jest myląca, ponieważ miałem dużo szczęścia z tych najemców i nie miał żadnych out-of-pocket konserwacji, z wyjątkiem udziału własnego na roszczenia ubezpieczeniowego. Mieliśmy poważną burzę gradową, która uszkodziła dach, siding i okna, ale mój wydatek wyniósł tylko 500 dolarów. Kiedy obliczam przepływy pieniężne na przyszłość, uwzględniam znacznie wyższe wydatki na pustostany i konserwację.

Jakie są całkowite zyski z tej nieruchomości na wynajem?

Zwroty te są równe 160,3 procent zwrotu z początkowych pieniędzy, które zainwestowałem w każdym z pierwszych dwóch lat. Ale szczerze mówiąc, zyski nie są tak wysokie, ponieważ miałbyś koszty sprzedaży, gdybyś sprzedał dom. Istnieją koszty refinansowania, jak również, gdy bierzesz gotówkę. Gdybym sprzedał dom, musiałbym zapłacić około 6 procent ceny sprzedaży w prawdziwych prowizji nieruchomości i kosztów zamknięcia (10 procent, gdybym nie był agentem nieruchomości). Zwroty będą również w dół w czasie, ponieważ początkowe korzyści z zakupu poniżej wartości rynkowej będzie rozłożona na więcej lat i nie możemy liczyć na 20 procent aprecjacji każdego roku. Słowo ostrzeżenia, nigdy nie inwestuję ściśle dla aprecjacji.

Jeśli nigdy nie sprzedać lub refinansowania nieruchomości, nie będzie widać tych zwrotów z aprecjacji lub kupując poniżej rynku. Będą one papierowe zwroty, które sprawią, że wartość netto będzie wyglądać niesamowite, ale rzeczywiste zyski będą tylko gotówka na zwroty gotówki. Nawet jeśli nie sprzedajesz lub refinansowania mając dużo kapitału własnego w domach wygląda świetnie dla banków, jeśli chcesz uzyskać więcej kredytów.

Kiedy refinansowałem nieruchomość, musiałem zapłacić koszty zamknięcia, które wyniosły około $5,000. Dostanę część z tych pieniędzy z powrotem, ponieważ bank pobrał kwoty escrow za podatki i ubezpieczenie. Miałem już pieniądze na moich kontach escrow dla mojej poprzedniej pożyczki, które otrzymam z powrotem. Pominę też jedną płatność przy nowej pożyczce, co pozwoli mi zaoszczędzić $800. Spędziłem 28.100 dolarów kupując tę nieruchomość i wziąłem ponad 52.000 dolarów, kiedy refinansowane. Nadal mam 25 procent kapitału własnego, ponieważ maksymalny mogę refinansować z moim kredytodawcą jest 75% oceny. Jak widać kupowanie poniżej rynku w połączeniu z aprecjacją może sprawić, że dla niektórych wielkich zwrotów, gdy refinansować.

Powiedziawszy to wszystko, wróćmy do całego punktu tego artykułu. Jak chciałbym zainwestować 100.000 dolarów w nieruchomości? Kupiłbym nieruchomości do wynajęcia, ale nie spędziłbym wszystkie pieniądze na wynajem.

Dlaczego trzeba mieć pieniądze w rezerwach na wynajem nieruchomości?

I może nie miał żadnych pustostanów lub konserwacji potrzebne na wynajem nieruchomości numer 7, ale to nie znaczy, że nigdy nie będzie lub nie miałem tych kosztów na innych czynszów. Jeśli masz zamiar kupić wynajem, trzeba będzie naprawić rzeczy, będziesz miał puste właściwości i będziesz miał najemców, którzy nie płacą czynszu. Jeśli nie masz pieniędzy, aby obsłużyć te sytuacje, będziesz uruchomić w niektórych bardzo trudnych czasach.

Dobrą zasadą jest, aby mieć co najmniej sześć miesięcy płatności hipotecznych, podatków i ubezpieczeń na nieruchomości w oszczędności. Banki będą wymagać tej kwoty, jak również, gdy starają się uzyskać nowy kredyt na nieruchomości.

Jeśli kupiłeś dwie nieruchomości do wynajęcia, używając 35.000 dolarów gotówką dla każdej nieruchomości, będziesz miał 30.000 dolarów w gotówce w lewo. Można by się pokusić o zakup kolejnej nieruchomości za tę gotówkę, ale nie miałbyś już pieniędzy na rezerwy. Jeśli miałbyś dwa lokale do wynajęcia i osobistą rezydencję, potrzebowałbyś co najmniej 16 000 dolarów rezerw, zakładając, że miałbyś dwie płatności po 600 dolarów i osobistą płatność za dom w wysokości 1 500 dolarów.

Mając 100 000 dolarów do zainwestowania, mógłbyś kupić dwie nieruchomości do wynajęcia, które dałyby ci wielkie zyski z 70 000 dolarów twoich pieniędzy. Niektórzy mogą twierdzić, że giełda jest lepszą inwestycją, ponieważ możesz zainwestować całe 100 000 dolarów, ale bez względu na to, w co inwestujesz, powinieneś mieć fundusz awaryjny lub siatkę bezpieczeństwa. To jest ważniejsze, aby mieć siatkę bezpieczeństwa z wynajmu, ponieważ może trzeba umieścić więcej pieniędzy do tego do napraw lub dokonać płatności hipotecznych. Gdzie rynek akcji nie trzeba będzie więcej pieniędzy, chyba że kupujesz na marginesie (jedna z niewielu zalet rynku akcji).

Jak twoje cele i sytuacja osobista wpłynie na inwestowanie 100 000 dolarów?

Jest więcej do rozważenia niż tylko 100.000 dolarów inwestycji masz. Jak zdobyłeś te pieniądze? Ile oszczędzasz? Ile masz lat? Czy inwestujesz z konta IRA?

Jeśli zarabiasz 500.000 dolarów rocznie i nie jest trudno zaoszczędzić 100.000 dolarów, to może jesteś w porządku podejmowania większego ryzyka i kupić trzy czynsze. Jeśli zarabiasz 50.000 dolarów rocznie i zajęło dziesięć lat, aby zapisać 100.000 dolarów może chcesz tylko dwa lub nawet jeden wynajem. Jeśli jesteś na emeryturę w ciągu pięciu lat może jeden czynsz wypłacane z całej gotówki byłoby zrobić Ci bardziej komfortowe. Osobiście uważam, że dźwignia jest sposób na z wynajmu nieruchomości, tak długo, jak przepływ środków pieniężnych i wyjaśnić, dlaczego tutaj. Jeśli jesteś na rynku z droższych domów będzie również wpływać na to, jak inwestować i jak dużo pieniędzy trzeba.

Jeśli zdarzyło Ci się odziedziczyć $100,000 i nie masz perspektyw na oszczędzanie więcej pieniędzy, bądź bardzo ostrożny przy inwestowaniu w cokolwiek! Niezwykle ważne jest, abyś miał rezerwy w oszczędnościach, jeśli kupujesz mieszkania na wynajem.

Jak dużo czasu masz do inwestowania będzie również odgrywać dużą rolę w tym, jak wydać pieniądze. Jeśli nie masz dodatkowego czasu, aby dowiedzieć się o wynajmach i kupować nieruchomości, moja strategia nie będzie działać dobrze. Musisz znać swój rynek dobrze, być cierpliwym, aby znaleźć wspaniałe oferty i poświęcić czas na zatrudnienie wspaniałych menedżerów i wykonawców. Wynajem pod klucz są lepszą opcją dla tych, którzy nie mają czasu, ale nie zapewni prawie takie same wyniki.

Jeśli masz dużo czasu do inwestowania, można nawet rozważyć flipping do zwiększenia zakupu nieruchomości czynszowych! Jeśli chcesz pomocy w nauce, jak inwestować w czynsze, oferuję świetny program, aby uzyskać skok zaczął.

Jak fix and flipping może zwiększyć zyski z $100,000?

Fix i flipping może zapewnić wielki dochód, ale będzie wymagać dużo bezpośredniego zaangażowania. Jest to bardziej pracy, ponieważ po sprzedaniu nieruchomości nie będzie już zarabiać żadnych pieniędzy. Potrzeba dużo pieniędzy, aby rozpocząć flipping, chyba że używasz twardych pieniędzy lub mają partnera. Mając 100.000 dolarów, aby rozpocząć działalność flipping byłoby to świetny początek, ale bierzesz na dużo ryzyka. Uwielbiam używać flippingu, aby zarobić więcej pieniędzy na inwestycje w moje wypożyczalnie.

Ten artykuł jest już zbyt długi, aby zacząć wchodzić w szczegóły flippingu, ale tutaj jest świetny artykuł, który opisuje proces i ile pieniędzy można zarobić.

Wnioski

Zainwestowałem znacznie więcej niż $100,000 w nieruchomości do wynajęcia i fix and flip. Moje inwestycje zostały zbudowane w czasie i nie byłem w stanie umieścić duży kawałek pieniędzy do inwestycji na początku. Jeśli masz 100.000 dolarów, 50.000 dolarów lub milion dolarów do zainwestowania, nie należy wrzucać wszystkiego do biznesu na raz. Upewnij się, że wiesz, co robisz, zrobiłeś odpowiednie badania i masz siatkę bezpieczeństwa. Zwroty, które pokazuję w tym artykule nie są typowe, ale pokazują niesamowitą moc wypożyczalni może mieć. Jeśli masz pytania lub komentarze dla mnie, upewnij się, aby sprawdzić fora dyskusyjne!

Zbuduj imperium nieruchomości do wynajęcia

" Kup teraz na Amazon! "

Kategorie Nieruchomości

Warto przeczytać